banner47

Diyanet-Sen artık daha güçlü

"Sen yoksan, biz bir eksiğiz"

Diyanet-Sen artık daha güçlü
banner68
banner90

Diyanet-Sen Aydın Şubesi Bozdoğan ve Kuşadası ilçelerinde yaptığı teşkilat çalışması sonucu 41 din görevlisi Diyanet-Sen ailesine katıldı. Aydın ilinde yetkili sendika olduklarını belirten Diyanet Sen Aydın İl Başkanı Sait Süleyman Doğan, "41 meslektaşımız sendikamıza üye oldu. "Sen yoksan biz bir eksiğiz" felsefesiyle çıktığımız bu yolda arkadaşlarımız sendikamıza katılarak bizlere güç kattı", dedi.

Diyanet-Sen Aydın Şubesi'nin teşkilat çalışmaları sürüyor. Bozdoğan ve Kuşadası'nda yapılan çalışma sonucunda Din-Bir-Sen ve Diva-Sen'e üye olan 41 kişi istifa ederek, Diyanet Sen'e katıldı. 

Diyanet-Sen’in Türkiye’nin 81 ilinde yetkili olduğunu belirten ve katılımda öncülük eden teşkilat üyelerine teşekkür eden Diyanet-Sen Aydın Şube Başkanı Sait Süleyman Doğan yaptığı açıklamada:

Diyanet-Sen olarak Aydın ilimizde de yetkili sendikayız söz sahibiyiz. Bugün Bozdoğan ve Kuşadası  ilçelerimizde yaptığımız teşkilat çalışmaları kapsamında, toplam 41 din görevlisi meslektaşımız,  Din-bir-Sen ve Diva-Sen’den topluca istifa ederek, sendikamıza üye oldular. Başta Bozdoğan ve Kuşadası’nda olmak üzere bütün ilçelerimizde bizleri teveccühleriyle onurlandıran, Aydın’da Diyanet-Sen’imizin gücüne güç katan arkadaşlarımızı canı gönülden kutluyorum.

Türkiye’nin 81 ilinde yetkili sendika olduğumuz gibi, Aydın Şubesi olarak 17 ilçemizde de yetkili ve söz sahibiyiz. İl Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarım ve 17 ilçe temsilcimizle yürüttüğümüz sendikal faaliyetlerimiz ve etkinliklerde sendikamıza üye olsun olmasın bütün meslektaşlarımızı kapsayan faaliyetler ve etkinlikler yapıyoruz. Yönetim Kurulumuz ve 17 İlçe temsilcisi arkadaşlarıma gösterdikleri emek ve gayretli çalışmalarından dolayı ayrıca tebrik ediyorum. 

Diyanet çalışanları ve Din Görevlileri olarak bizler büyük bir aileyiz. Bütün meslektaşlarımı ve din görevlilerimizi gücümüzü güç katmaları için davet ediyorum. Unutulmamalıdır ki, sen yoksan biz 1 eksiğiz"

banner81
YORUM EKLE
banner80
SIRADAKİ HABER