banner47

CHP Aydın'dan Anneler Günü mesajı

"Bizim annelerimize sözümüz var"

CHP Aydın'dan Anneler Günü mesajı
banner68

CHP Aydın Kadın Kolları İl Başkanı Ayşe Özdemir, 12 Mayıs Anneler Günü ile ilgili mesaj yayınladı.

Özdemir mesajandı: 

"Fedakarlığın,merhametin ve karşılıksız sevginin sembolü olan annelerimiz,evlatları için verdikleri mücadele ile insanlığın geleceğine yön veren gerçek kahramanlardır.Başta Mustafa Kemal Atatürk gibi bir dünya lideri yetiştiren Zübeyde annemiz ve evlatlarını kaybetmenin acısını, yüreklerine akıtan şehit analarımız olmak üzere,şerefli,onurlu,cesur ve dürüst Cumhuriyet evlatları yetiştiren bütün vefekar annelerimizin önünde sayğıyla eğiliyorum.
Bizim annelerimize sözümüz var.
Annelerimizin gözyaşlarının dindiği,aydınlık,mutlu,huzurlu,özgür ve barış içinde yaşayan bir Türkiye Cumhuriyeti için mücadelemiz bitmedi.
Varlıklarıyla bizlere güç veren,geleceğimize dair umudumuzun kaynağı,sevgi ve hoşgörünün sembolü olan bütün fedakar annelerimizin anneler gününü kutlarım".

YORUM EKLE
YORUMLAR
Necla kıncal
Necla kıncal - 1 yıl Önce

Başarılar dilerim dürüst yayıncılık için teşekkür ederim

Fatma kader şehit annrsi
Fatma kader şehit annrsi - 1 yıl Önce

Çok teşekkürler ediyorum kendi adıma sadece bir söz söylemek istiyorum başkanımıziı çok seviyorum ama bu zamana kadar hiç bir CHP'li ben şehit annesini hiç ziyaret etmedi gerçekten çok üzülüyorum benim köyüm olsun bizler başkanımızaı çok seviyoruz başarıların devamını dilerim

SIRADAKİ HABER