banner47

Aydınlı gençler zirveye oynuyor

Tıkla.. Paylaş.. Destek ol..

Aydınlı gençler zirveye oynuyor
banner68
banner90

Efeler Cumhuriyet Lisesi’nden 6 öğrenci, bu yıl 22’ncisi düzenlenen ‘Fizy Liseler Arası Müzik Yarışması’na katıldı. İzmir’deki elemelerde ‘Mor ve Ötesi’ isimli müzik grubunun seslendirdiği ‘Cambaz’ şarkısıyla sahneye çıkan öğrenciler, finale ilerleyebilmek için 16 Nisan tarihine kadar sürecek oylamada Aydınlılardan destek bekliyor. 
Türkiye merkezli bir müzik portal servisi olan Fizy, bu yıl 22’ncisini düzenlediği yarışmayla geleceğin starlarını belirliyor. İzmir’de yapılan elemelerde performanslarını sergileyen öğrenciler, izleyiciler tarafından kullanılan oylarla finale kalma şansı yakalıyor. 
AYDINLI ÖĞRENCİLER İÇİN NEFESLER TUTULDU 
Yarışmaya Aydın Cumhuriyet Lisesi’nden 6 öğrenci, oluşturdukları grupla katıldı. Solistliğini Arda Karabacak'ın yaptığı müzik grubu, İzmir'deki elemelerde güzel bir performans ortaya koydu. ‘Mor ve Ötesi’ isimli müzik grubunun seslendirdiği ‘Cambaz’ şarkısıyla sahneye çıkan öğrenciler, finale ilerleyebilmek için Aydınlılardan destek bekliyor. Gençler, Fizy’de yapılan oylamadan yeterli sayıyı alırlarsa finali geçebilecek.
8 BİN LİSE YARIŞIYOR 
Müzik yarışmasına 81 ilden 8 bin lise katıldı. Aydınlı öğrenciler için de nefesler tutuldu. 16 Nisan’da oylama sona erecek ve finali geçenler açıklanacak. 
Aydınlıların kendilerine destek olmasını isteyen gençler, isteyenlerin uygulama üzerinden oylarını grupları için kullanabileceğini belirtti. 
‘Cambaz’ isimli öğrenci grubu şu isimlerden oluşuyor:
 - Musa Arda Karabacak 
- Atakan Adak 
- Mücahit Gedik 
- Berkan Şahin 
- Emir Yıldırım 
- Zehra Dilara Karaarslan

AYDINLI GENÇLERE OY VERMEK İÇİN TIKLA!

banner81
YORUM EKLE
banner80
SIRADAKİ HABER