banner47

Aydınlı gençler müzikte yarışıyor

Tıkla, oy ver, destek ol..

Aydınlı gençler müzikte yarışıyor
banner68
banner90

Şehit Polis Nedip Cengiz Eker Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ile Süleyman Demirel Anadolu Lisesi’nden 6 öğrenci, bu yıl 22’ncisi düzenlenen ‘Fizy Liseler Arası Müzik Yarışması’na katıldı. İzmir’deki elemelerde Şebnem Ferah'ın seslendirdiği ‘Çakır Taşları’ şarkısıyla sahneye çıkan öğrenciler, finale ilerleyebilmek için 16 Nisan tarihine kadar sürecek oylamada Aydınlılardan destek bekliyor. Efeler Cumhuriyet Lisesi'nden öğrencilerin de katıldığı yarışmada, bu sene 2 ayrı grup Aydın'ı temsil edecek. Aydınlı öğrencilerin müzik sevgisi tatlı bir rekabete dönüştü. 

Türkiye merkezli bir müzik portal servisi olan Fizy, bu yıl 22’ncisini düzenlediği yarışmayla geleceğin starlarını belirliyor. İzmir’de yapılan elemelerde performanslarını sergileyen öğrenciler, izleyiciler tarafından kullanılan oylarla finale kalma şansı yakalıyor. 

AYDINLI ÖĞRENCİLER İÇİN NEFESLER TUTULDU 

Yarışmaya Şehit Polis Nedip Cengiz Eker Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ile Süleyman Demirel Anadolu Lisesi’nden 6 öğrenci, oluşturdukları grupla katıldı. Aydınlı müzik grubu, İzmir'deki elemelerde güzel bir performans ortaya koydu. Şebnem Ferah'ın seslendirdiği ‘Çakıl Taşları’ şarkısıyla sahneye çıkan öğrenciler, finale ilerleyebilmek için Aydınlılardan destek bekliyor. Gençler, Fizy’de yapılan oylamadan yeterli sayıyı alırlarsa finali geçebilecek.

8 BİN LİSE YARIŞIYOR 

Müzik yarışmasına 81 ilden 8 bin lise katıldı. Aydınlı öğrenciler için de nefesler tutuldu. 16 Nisan’da oylama sona erecek ve finali geçenler açıklanacak.  Aydınlıların kendilerine destek olmasını isteyen gençler, isteyenlerin uygulama üzerinden oylarını grupları için kullanabileceğini belirtti. 

GRUP ÜYELERİ:

- Sadık Kasap 
- Hüseyin Can Akın 
- Elif Akkaya 
- Aslıhan Yılmaz 
- Gözde Çoban 
- Ezgi Ceren Uysal 
- Neslihan Kaplan 

AYDINLI GENÇLERE OY VERMEK İÇİN TIKLA!

 

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2019, 19:52
banner81
YORUM EKLE
banner80
SIRADAKİ HABER