banner47

Aydınlı atıcılar gururlandırdı

Türkiye dereceleri elde ettiler

Aydınlı atıcılar gururlandırdı
banner68
banner90

Bursa’da 05-07 Nisan 2019 tarihleri arasında Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından gerçekleştirilen Trap Türkiye Şampiyonasında Aydınsporcular Türkiye dereceleri elde ederek başarılı grafiklerini sürdürmeye devam etti.

1 TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU, 2 TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ

Aydını temsilen şampiyonaya katılan Selahattin Özer genç erkekler kategorisinde Türkiye Şampiyonu, Mehmet Özer genç erkekler kategorisinde Türkiye 3’üncüsü ve Mesut Sami Albayrak yıldız erkekler kategorisinde Türkiye 3’üncüsü olarak başarılı bir şampiyona geçirdiler.

Genç erkekler kategorisinde Türkiye Şampiyonu olarak altın madalyanın sahibi olan Selahattin Özer aynı zamanda gençler finali Türkiye rekorunu egale ederek başarısına bir yenisini daha ekledi.

“ŞAMPİYONALARDAN ELİ BOŞ DÖNMÜYORUZ”

Aydın Avcılık ve Atıcılık İl Temsilcisi Cahit Oktav Sabancı “katıldığımız her şampiyonada muhakkak derece elde ediyoruz. Her derece ilimizi bir madalya kazandırmış oluyor. Hem trap kategorisinde hem de havalı silahlar kategorisinde Türkiye’de en başarılı iller arasında yer almaktayız. Derece elde eden sporcularımızı tekrar tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Bizlere destekte bulunan Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

banner81
YORUM EKLE
banner80
SIRADAKİ HABER