banner47

Aydın Kadın Doğum Hastanesi'nde ilk kez rahim filmi çekildi

"Hizmet başladı"

Aydın Kadın Doğum Hastanesi'nde ilk kez rahim filmi çekildi
banner68
banner90

Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde, ilk defa rahim filmi çekildi.

Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, hastalarına yönelik verdiği sağlık hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Daha önce Aydın’daki hastaların üniversite hastanesinde uzun süre beklemek zorunda kaldıkları veya il dışındaki hastanelere müracaat ettikleri rahim filmi çekimlerine başlandı.


Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde böyle bir hizmeti veriyor olmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Başhekim Dr. Ferdi Güneş, “Hastanemizde ilk defa Histerosalpingografi (Rahim Filmi) çekimine başladık. Sağlık personelimiz gerekli eğitimleri aldıktan sonra bu hizmeti başarılı bir şekilde hastalarımıza vermeye başladı. İlk etapta tüp bebek merkezimizdeki kısırlık araştırması yapılan hastalarımıza verilecek olan bu hizmeti, daha sonra tüm hastalarımıza ulaştırmayı hedefliyoruz. Tüp Bebek Merkezimizin sorumlu hekimi Op. Dr. Selim Pırpanlar ve ekibine teşekkür eder başarılarımızın daim olmasını dilerim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 10:32
banner81
YORUM EKLE
YORUMLAR
seçil aknur
seçil aknur - 1 yıl Önce

Tüp bebek ünitesinde bana yardımcı olan doktorum Mustafa PEHLİVAN bu konuda en iyi doktordur. tüp bebek sorumlusu Dr. Mustafa PEHLİVAN'a teşekkürler başarılarının devamını dilerim.

Gülnaz pekcan
Gülnaz pekcan - 11 ay Önce

Tüp bebek merkezinin asıl sorumlusu Dr Mustafa Pehlivan olmasına rağmen başhekim beyin bu şekilde haber yayınlaması hiç etik değil. Ayrıca Dr Mustafa Pehlivan'ın tüp bebek tedavisi uyguladığı ve bu konuda 3 insanı bebek sahibi yaptığını da duyuyoruz. Dr Mustafa Pehlivan'ı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.

Feride Dilmen
Feride Dilmen - 2 ay Önce

Dr Mustafa Pehlivan çok mükemmel bir doktor. Tüp bebek konusunda da oldukça başarılı. İşinin ehli ve severek çalışıyor.

banner80
SIRADAKİ HABER