banner47
r

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğüne yeni atama

Yeni il müdürü belli oldu

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğüne yeni atama
banner68
banner108

Aydın İl Milli Eğitim Müdürü değişti. Güzelbahçe İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Seyfullah Okumuş, Bilal Yılmaz Çandıroğlu'nun yerine Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

SEYFULLAH OKUMUŞ KİMDİR

Aydın İli Çine İlçesi 1966 yılı doğumlu. İlk tahsilini Cumhuriyet İlkokulu’nda, orta ve lise öğrenimini Çine İmam Hatip Lisesi’nde 1987 yılında tamamladı. Lise tahsili sonrasında öğrenimine devam ettiği Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden 1994 yılında mezun oldu.

1994 yılında Diyarbakır Melik Ahmet Lisesi’nde öğretmenlik görevime başladı ve sırasıyla İzmir’de Saliha Hüseyin Özyavuz İ.Ö.Okulu (Öğretmen), Muş Sungu İlköğretim Okulu (Yedek Subay Öğretmen), Kemal Reis İlköğretim Okulu (Öğretmen ve Müdür Yardımcısı-2003), ve Hakimiyet-i Milliye İlköğretim Okulu’nda (Müdür Yardımcısı) çalıştı. 2010 yılının Ekim ayında da Karşıyaka Anadolu İmam-Hatip Lisesi’ne Okul Müdürü olarak atandı.

17 Haziran 2014 -04 Ağustos 2016 tarihleri arasında Aydın İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı, o tarihten bu yana da Güzelbahçe İlçe Milli Eğitim Müdür olarak görev yapan Seyfullah Okumuş, evli ve 2 çocuk babası.

YORUM EKLE
YORUMLAR
muhsin aydoğdu
muhsin aydoğdu - 2 yıl Önce

hayırlı olsun

Hakkı oruć
Hakkı oruć - 2 yıl Önce

Aydın için hayırlı olsun Allah muaffak eylesin sınıf arksdaşım

Nilüfer Kocaoğlu
Nilüfer Kocaoğlu - 2 yıl Önce

Aydın iline çok şeyler katacaginiza inanarak yeni goreviniz ugurlu ve kadim olsun inşaAllah mudurum

SIRADAKİ HABER