banner47
r

Aydın'da şok istifa! İl Başkanı görevi bıraktı

Flaş... Flaş... Flaş... Flaş... Flaş...

Aydın'da şok istifa! İl Başkanı görevi bıraktı
banner68
banner108

Kasım ayında yapılan seçimde yeniden başkanlığa seçilen EğitimBirSen Aydın 1 Nolu Şube Başkanı Tevfik Aksoy, göreve gelmesinin üstünden 1 ay geçmeden istifa etti. Süpriz istifa haberi şaşkınlık yarattı.

EğitimBir-Sen Aydın 1 No'lu Şube Başkanı Tevfik Aksoy, görevinden ayrıldı. Geçen dönem Şube Başkanlığı yapan Aksoy, sendikanın 18 Kasım'da yapılan Olağan Genel Kurulu’nda 148 geçerli oyun tamamını alarak yeniden başkanlığa seçilmişti. 22 Kasım'da yeni yönetim mazbatalarını alarak göreve başladı. 
Ancak Aksoy'un seçimin üstünden bir ay geçmeden istifa ettiği, Tevfik Aksoy'dan boşalan koltuğa Başkan Vekili Fatih Taşpınar'ın atandığı öğrenildi. Şube Başkanı Tevfik Aksoy'un 'sağlık sorunlarını' gerekçe gösterdiği belirtildi.

Ani istifa kararı şaşkınlık yarattı. 

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2018, 20:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
hakan atabeyli
hakan atabeyli - 2 yıl Önce

sağlık sorunumu yoksa başka bir sorunmu....bence iyice araştırılırsa gerçek ayrılma sebebi çıkacaktır

Beyefendi
Beyefendi - 2 yıl Önce

Seçimi kazan!!! Sonra 1 ay geçmeden bırak!!! İnsanın sağlığı 1 ayda ne kadar bozulabilir ki? Evveliyatı bozuk bişey olmasın yoksa?

mazlum
mazlum - 2 yıl Önce

Yüce Allah her zalimin zulmüne bu Dünyada cezasını verir..Müslüman olarak hakkımı helal etmiyorum Yevmil kıyamette Tevfik ve Fatih Başkanların her ikisine de Rabbim hesabını soracaktır.Üç yıldır buna inandım Tevfik Başkan Fatih Başkan her ikisinede beş vakit namazın ardından beddua ediyorum.Hiç bir şekilde zerre kadar bilmedikleri tanımadıkları bir insan hakkında akla hayale gelmiyecek geçek dışı beyanlarla karalamak nedir.Çok şey yazmak söylemek isterim ama İşin Özü.RABBİM SONSUZ KUDRET SAHİBİ.Mevlam neyler neylerse Güzel eyler.

Emre
Emre - 2 yıl Önce

Sağlık sorunumu biz de yedik. Ahlak abidesi kesilenin,ahlaksızliklari ortaya çıkmış olabilir mi?

Egitimci
Egitimci - 2 yıl Önce

Sağlık problemi mi, güldürmeyin milleti, birazcık araştırma sonucu, gerçek sebebi ortaya çıkacaktır.. Gerçeklerin Ortaya çıkma gibi kötü huyu vardır... Unutulmasın...

Misafir
Misafir - 2 yıl Önce

Kul hakkını yemicen. Allah büyük.haklarin savunuculuğunu yapıp hak yemek ahlaksızlık değil mi.baskanlik için her yeri yakıp yık sonra basit bir sebeple istifa.bizde yedik.

kardelen çiçeği
kardelen çiçeği - 2 yıl Önce

insanların aşı işi rızkı ile oynayıp,müdür /müdür yrd.bizim adamlar olsun.bizimkilerin işleri yapılsın dersen ,kul hakkını kuldan alırsan,ömür boyu lekesi kalacak şekilde görevden ayrılmak zorunda kalırsın...adalet bu olsa gerek..

bynögretmen
bynögretmen - 2 yıl Önce

başkan seçileceksin,mazbatayı alıp gövde gösterisi yapacaksın..sonra birden sağlık sorunlarından istifa edeceksin.....sanırım başka şeyler var bu işte...gelenekleşen sağlık problemi ile de istifa edeceksin...enteresan..pek inandırıcı olmayan bir istifa....


SIRADAKİ HABER