banner47
r

Aydın'da engelleri aşan başarı

En iyi oyuncu seçildi

Aydın'da engelleri aşan başarı
banner68
banner108

Aydın Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Hakan Genç’in engelli kızı İnci Genç, Uşak Üniversitesi tarafından düzenlenen 5’inci Engelsiz Sanat Ödülleri töreninde ‘En İyi Oyun ve Oyuncu’ ödülünü aldı.

Uşak Üniversitesi tarafından düzenlenen 5’inci Engelsiz Sanat Ödülleri törenine Aydın’dan katılan engelli İnci Genç, eli boş dönmedi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Hakan Genç’in kızı İnci Genç, Dostoyevski’nin yazdığı, Haldun Dormen’in Türkçe’ye uyarladığı "Timsah" isimli tiyatro oyununda canlandırdığı Bayan Schmitt  karakteri ve rolü ile ‘ En İyi Oyun ve Oyuncu’ ödülünü aldı.

“KIZIM İÇİN ENGEL YOK”

Sevenlerini gururlandıran İnci Genç’in başarısını sosyal medyadan duyuran babası Hakan Genç, “Canım Kızım İnci Uşak Üniversitesi tarafından düzenlenen 5. Engelsiz Sanat Ödülleri töreninde   Dostoyevski tarafından yazılan Haldun Dormen tarafından dilimize uyarlanan "Timsah" isimli tiyatro oyununda canlandırdığı Bayan Schmitt  karakteri ve rolü ile  En İyi Oyun ve Oyuncu ödülünü aldı. Canım Kızım için Engel yok. Yeter ki engel olmasınlar” ifadelerini kullandı.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER