banner47

Aydın'da elektrik kesintisi

6 saat elektrik kesilecek

Aydın'da elektrik kesintisi
banner68
banner108

ADM Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi’nden yapılan açıklamaya göre,  Kuşadası'nda bazı mahallelerde planbakım çalışmaları nedeniyle 16 Nisan Salı ile 17 Nisan Çarşamba günleri elektrik kesintisi yapılacak.

ADM Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi, kesinti yapılacak saatlerde vatandaşlardan elektrikle çalışan cihazlarını devreden çıkarmalarını, jeneratör kullanan abonelerin ise kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmalarını istedi.

KESİNTİ YAPILACAK MAHALLELER

16 Nisan Nisan Salı günü 09:00-13:00 saatleri arasında; Davutlar Mahallesi, Ahmet Yesevi Caddesi’nin bir kısmı, Zafer Alkan, Çalışkan, Marmara, Egemen Sokaklar ile Önürler, Mavikent, Davutlar Mehtap, Ada Evleri, Baykent, Burak, Nadir Can, Vankulu, Aşiyan Siteleri ve çevresine elektrik verilmeyecek.

16 Nisan Salı Günü 14:00-16:00 saatleri arasında ise;
Davutlar Mahallesi Sadegül, Paradise, Sardel, Oğuz, Ege Birlik Deluxe, Mustafa Muşti Siteleri ve çevrelerinde elektrik kesintisi olacak. 17 Nisan Çarşamba günü saat 09.00-12 saatleri arasında Ege Mahallesi Azimkent Sitesi ve çevrelerine, 13:00-15:00 saatleri arasında ise İkiçeşmelik Mahallesi Şükrü Küçük Caddesi, Zafer, Şafak, 613, 631 Sokaklar ile Çallı, Kırmızıgül, Akbulut Öz Siteleri ve çevreleri enerji verilmeyecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER