banner47

ADÜ Rektörü Aldemir'den dobra açıklamalar

"Allah O'nun 7 kat belasını versin"

ADÜ Rektörü Aldemir'den dobra açıklamalar
banner68
banner90

Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Osman Selçuk Aldemir: “Restoranda tadilat olacak diye 200 bin lira fiyat almışlar. Başkasına gittik 6 bin liraya olur dedi. Biraz lüks yaptırdık 20 bine halloldu. Acaba 180 bin lira kimin cebine gidecekti? Allah O’nun 7 kat belasını versin.”
Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Osman Selçuk Aldemir, basın mensuplarıyla bir araya geldi. Üniversitenin devletin ve milletin yeri olduğunu söyleyen Aldemir, yolsuzluk imasında bulundu. 
Aldemir, “Restoranda tadilat olacak diye 200 bin lira fiyat almışlar. Başkasına gittik 6 bin liraya olur dedi. Biraz lüks yaptırdık 20 bine halloldu. Acaba 180 bin lira kimin cebine gidecekti? Allah O’nun 7 kat belasını versin” dedi. 
İşte Aldemir’in düzenlediği toplantıdan satır başları:
“AYDIN BİR MARKA OLACAKSA BUNUN YOLU ÜNİVERSİTEDİR”

Burası Adnan Menderes Üniversitesi. Burası ne Cavit’in yeri ne Osman’ın yeridir. Burası devletin ve milletin yeridir. Sadakat ki bazlı değildir. Sadakat devlete ve millete olmalıdır. Ben kanımın son damlasına kadar Aydın için ne yapılması gerekiyorsa onun yapılması taraftarıyım. Biz ADÜ’yü bir marka haline getirmek için çalışıyoruz. Aydın bir marka olacaksa bunun yolu bu üniversitedir.
“HERKESE KAPIMIZ  AÇIK”
Aydın’a gelmek isteyen yüzlerce bilim adamı var. Biz Aydın’a sevdalı bütün bilim adamlarına haber gönderdik. Kim Aydın’a bir değer katmak isterse kapımız açık. 
Aydın’da statükoculuğu sona erdireceğiz. Bundan sonra her şey farklı olacak. Biz ekmeğini yediğimiz, suyunu içtiğimiz bu topraklara hizmet için geldik. Kim ne derse desin bizi ilgilendirmez. 
“KİMSEDEN ROL KAPMAYA ÇALIŞMIYORUZ”
Aydın’ı yönetmek bir takım oyunudur. Biz ADÜ olarak rol kapmaya çalışmıyoruz. Yerimizi, görevimizi ve mevkiimizi biliyoruz. Siyasetçi kendi işini yapacak, basın kendi işini yapacak, bilim adamı kendi işini yapacak. 
“FASON FAKÜLTELER KURULDU”
4 yıl önce Kuşadası Deniz Bilimleri Fakültesi, 3 yıl önce İslami Bilimler Fakültesi kurulmuş. Nerede bunu kuranlar? Bir tane akademisyeni ve hocası yok. Bu fakülteler kağıt üzerinde kurulmuş.
Hocam nasıl olur, öğrencisi olmayan bir fakülte olur. Buraya bir tane fakülte sekreteri atamış. Önüne bilgisayar vermişler, bu kişi 100 tane sahte Facebook hesabıyla herkese saldırıyor.
“ALLAH O’NUN 7 KAT BELASINI VERSİN”
Restoranda tadilat olacak diye 200 bin lira fiyat almışlar. Başkasına gittik 6 bin liraya olur dedi. Biraz lüks yaptırdık 20 bine halloldu. Acaba 180 bin lira kimin cebine gidecekti? Allah O’nun 7 kat belasını versin.

banner81
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şerife di
Şerife di - 1 yıl Önce

Böyle.bir.insanin.olmasiAllah.razi.olsun.,,yani hangi.delik
Varsa orda pislklerivarbu

Meryem Güneş.
Meryem Güneş. - 1 yıl Önce

Adu gerçekten bu konuda kararlı ise sizi de tebrik ediyorum sayın rektorum emeğinize yüreğinize sağlık sevgiler

Osman sengul
Osman sengul - 1 yıl Önce

YASA YASA REKTORUM SIZE KUTLUYORUM..YOLUNUZ ACIK OLSUN...DEVAM

banner80
SIRADAKİ HABER