banner47

100 yaşında ölümcül hastalıktan kurtuldu

Aydın'a mucize

100 yaşında ölümcül hastalıktan kurtuldu
banner68
banner108

Bozdoğan’da yaşayan 100 yaşındaki ölümcül ritim bozukluğu hastası Ali Kurt, ablasyon (yakım) tedavisiyle sağlığına kavuştu.


Evde oturduğu esnada baygınlık geçiren ve ani kalp çarpıntıları olan 100 yaşındaki Ali Kurt’a, ölümcül ritm bozukluğu (Ventriküler Taşikardi) nedeniyle Uzm. Dr. İbrahim Kocaoğlu, Uzm. Dr. Mahmut Akpek ve Uzm. Dr. Nazmi İlker Bayrak öncülüğünde ablasyon (yakım) tedavisi uygulandı.


Hasta hakkında bilgi veren Uzm. Dr. İbrahim Kocaoğlu, “Hasta bize geldiğinde oldukça bitkindi. Teşhisini koyup, yakınlarının da rızası alarak hastaya, kalp çarpıntısının yakılarak veya dondurularak tedavi edilme yöntemi olan ‘ablasyon’ tedavisini uyguladık. Bozdoğan ilçesinden gelen Ali Kurt, tedavi sonrası çok kısa bir sürede iyileşti ve sağlıklı bir şekilde taburcu edildi” dedi.

Sağlığına Kavuşan 100 yaşındaki hasta Ali Kurt ise, “Doktorlarımıza çok teşekkür ederim. Önceden kalbim ağzıma geliyor gibi oluyordu. Bacaklarım çok ağrıyordu. Şimdi bu ağrılarım geçti. Hepsinden Allah razı olsun” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Altuntaş
Mustafa Altuntaş - 2 yıl Önce

İbrahim kocaoglu gibi doktor oldukça Bizim gibi kalp hastalığı olanlarda bir şifa kaynağıdır bende İbrahim kocaogludan iki sene önce yakım oprosyonu yapıldı Allah razı olsun doktor İbrahim kocaogluna

SIRADAKİ HABER