banner47

İNYA Ödemiş halkı ile buluşacak

Germencik Belediyesi'nin kurduğu üretici markası olan İNYA, Aydın Büyükşehir Belediyesi Halk Ege Et ve Kuşadası Belediyesi Adamarket'in ardından Ödemiş Belediyesi'nin yakında açılışını gerçekleştireceği Otamış Halkın Marketi adlı kooperatif ürünleri satış mağazasında da yerini aldı.

İNYA Ödemiş halkı ile buluşacak
banner68

Germencik Belediyesi'nin kurduğu bir üretici markası olan İNYA, Aydın Büyükşehir Belediyesi Halk Ege Et ve Kuşadası Belediyesi Adamarket'in ardından Ödemiş Belediyesi'nin yakında açılışını gerçekleştireceği Otamış Halkın Marketi adlı kooperatif ürünleri satış mağazasında da yerini aldı.

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş'in girişimleriyle günden güne satış ağı yaygınlaşan İNYA markası ilgi çekmeye devam ediyor. Ödemiş'i ziyaret eden ve Belediye Başkanı Mehmet Eriş ile görüşen Belediye Başkanı Öndeş, Otamış Halkın Marketi adlı kooperatif ürünleri satış mağazasını inceleyerek yapılan çalışmalardan dolayı Eriş'i tebrik etti. İNYA ürünlerinin Ödemiş halkıyla buluşması için verdiği destekten dolayı teşekkürlerini bildirdi.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2021, 11:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER