banner47

Üyelerine destek açıklaması yapan Ülken, telefon numarasını paylaştı

Bizzat ilgilenecek

Üyelerine destek açıklaması yapan Ülken, telefon numarasını paylaştı
banner68
banner90

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, koronavirüs nedeniyle zorlu bir süreçten geçen üyelerine sosyal medya üzerinden seslendi. Telefon numarasını paylaşan Ülken, sorun ve çözüm önerilerini yetkililere iletmeye hazır olduğunu belirterek, üyelerin banka ve devlet kurumlarındaki iş ve işlemleriyle bizzat ilgileneceğini açıkladı.

Çin’de başlayıp tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle tüm ülke zor günlerden geçiyor. İlk günden beri bu zorlu süreçte üyelerinin yanında olduğunu belirten TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, bu kez sosyal medya hesabından cep telefon numarasını paylaştı.

Üyelerinin kendini istedikleri zaman arayabileceklerini söyleyen Ülken, sorun ve çözüm önerilerini yetkililere iletmeye hazır olduğunu belirterek, üyelerin banka ve devlet kurumlarındaki iş ve işlemleriyle bizzat ilgileneceğini açıkladı.

Ülken, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“İnsan sağlığı her şeyden değerli. Ancak Üyelerimiz çok zorlu bir süreçte. Bu süreçte sorunları tespit edip çözüm önerileri ile yetki sahibi erklere iletme görevimizi çok daha fazla yerine getirmek boynumuzun borcu. Tüm Üyelerimin bankalar ve devlet kurumlarındaki iş ve işlemleri için elimden gelen yetkim ve Odamızın lobi gücü çerçevesinde bizzat kendim ilgileneceğim. Telefon numaram 05323457902.”

Ülken, açıklamanın devamında üç kamu bankası ile İş Bankası tarafından devreye alınan destek paketleri hakkında bilgileri paylaştı.

YORUM EKLE
banner80
SIRADAKİ HABER