banner47

Özmen ve Elbir'den mahalle ziyareti

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, AK Parti Efeler İlçe Başkanı Hüsnü Elbir ve partili heyetin mahalle ziyaretleri sürüyor.

Özmen ve Elbir'den mahalle ziyareti
banner68

Efeler'e bağlı Mesudiye Mahallesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden AK Parti'li heyet, korona sürecinin aşılacak özlenen günlere kavuşulacağı temennisinde bulunuldu. Ziyarete, AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, Efeler İlçe Başkanı Hüsnü Elbir, İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Demir, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hümeyra Ege, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ozan Ancın ve il-ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Ziyarete ilişkin sosyal medya üzerinden şu açıklamada bulunuldu.  

"Halkın arasında, halkla birlikte hem Türkiye'nin emin adımlarla 2023 hedeflerine ilerlemesini amaçlıyor hem de halkın taleplerini dinliyoruz.

AK Parti Aydın İl Başkanımız Sn. Ömer Özmen, Efeler İlçe Başkanımız Sn. Hüsnü Elbir, İl Gençlik Kolları Başkanımız Sn. Ali Demir, İlçe Kadın Kolları Başkanımız Sn. Hümeyra Ege, İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Sn. Ozan Ancın ve il-ilçe yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte Mesudiye Mahallesi Esnaflarımızı Ziyaret ettik, Hayırlı İşler diledik. Allah'ın izniyle bu zor zamanları da yine birlikte aşacak ve özlenen güzel günlere kavuşacağız".

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner140

banner139