banner47

Özel Aydın İlgi Anaokulu 'Cumhuriyet Yürüyüşü' düzenledi

"Manevi değerlerine sahip çıkan nesiller yetiştirmeyi amaç edinmiş bir kurumuz"

Özel Aydın İlgi Anaokulu 'Cumhuriyet Yürüyüşü' düzenledi
banner68

Özel Aydın İlgi Anaokolu, 29 Ekim kutlaması olarak Cumhuriyet Yürüyüşü düzenledi. Veli ve öğrencilerin katılımıyla düzenlenen yürüyüş sonrası okulda bayram kutlamalarına devam edildi. Manevi değerlere sahip çıkan nesiller yetiştirmek amacıyla eğitim ve öğretime devam eden Özel Aydın İlgi Anaokulunun etkinliği velilerin takdirini topladı. 

Özel Aydın İlgi Anaokulu'ndan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Özel Aydın İlgi Anaokulu olarak, manevi değerlerine sahip çıkan nesiller yetiştirmeyi amaç edinmiş bir kurumuz. Vatanına, milletine, bayrağına saygısı olan nesillerin her önemli günün, bayramın bilinciyle yetişebilmesi, öğrendiklerini uygulayabilen ve gelecek kuşaklara aktarabilen birer birey olarak görmek hepimizin tatlı onuru olacaktır. Bu gün küçücük yüreklerde kocaman sevgi barındıran geleceğimizin emanetçileri çocuklarımız ile Cumhuriyet Yürüyüşü yaptık. Velilerimizin de katılımıyla gerçekleştirdiğimiz Yürüyüşümüz ve sonrasında okulumuzda tüm coşkumuzla kutladığımız Bayramımız hepimize kutlu olsun.
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk' ün Milletin bağrında temiz bir nesil yetişiyor. Bu eser (Türkiye Cumhuriyeti Devleti) ona bırakacağım ve gözüm arkamda olmayacak.
Sözünü çocuklarımızın gözlerindeki ışığı gördükçe ne kadar gerçek olduğunu anlamanın gururunu yaşadık".

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER