banner47
r

"Oturduğun koltuk bile Büyükşehir Belediyesinin"

Akın'dan Kaplan'a tepki

"Oturduğun koltuk bile Büyükşehir Belediyesinin"
banner68
banner108

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinin yer aldığı pankarta karşılık, ‘Yalan. Hizmet yapma, icraat yap’ yazılı afiş asmasına CHP Koçarlı İlçe Başkanı Hakan Akın’dan tepki geldi. Akın, “Nedim, oturduğun belediye binasını Aydın Büyükşehir Belediyesi yaptı” dedi. 

“SEN NE YAPTIN?”
Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin ilçede yaptığı hizmetleri sıralayan Akın, sözlerine şöyle devam etti:
“Eyy Nedim Kaplan Aydın Büyükşehir Belediyesi Koçarlı’ya 62 milyon lira yatırım yaptı. 205 kilometre kilometre yol, 120 kilometre hat çalışması ve  24 adet içme suyu paket arıtma tesisi yaptı. Sen ne yaptın bugüne kadar Koçarlı için? 
Oturduğun, her gün işe gelip gittiğin belediye binasını da Aydın Büyükşehir Belediyesi yaptı. Hatta şunu söyleyeyim oturduğun koltuk bile Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin. 
Bak ayrıca Aydın Büyükşehir Belediyesi; Merhum Adnan Menderes Anı Köşesi ve Çok Amaçlı Salonları, itfaiye Binası, Yeniköy Halı Saha, Çakırbeyli Pazarı ve Aile Tipi Koyunculuk Projelerini de gerçekleştirdi. Yine soruyorum sen Koçarlı için ne yaptın? Cevabını da ben vereyim kocaman bir sıfır.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
t.t.
t.t. - 1 yıl Önce

205 km yol koçarlı -manisa otoyolu mu?

SIRADAKİ HABER