banner47
r

Koçarlı’da ilk kazma 1 Aralık’ta vurulacak

Koçarlı’da ilk kazma 1 Aralık’ta vurulacak
banner68
banner108

Koçarlı'da ihalesi tamamlanan yeni belediye hizmet binası ve İlçe Emniyet Amirliği için ilk kazma 1 Aralık Salı günü vurulacak. Binanın yapımı ise 29 Ekim 2021'de tamamlanacak.

Koçarlı Belediyesi ve İlçe Emniyet Amirliği Hizmet Binası yapım işi ihalesi geçen günlerde yapılmış ihaleyi 10 milyon 883 bin TL ile teklif sunan Bandırma Doğan Yapı Malzemeleri İnşaat Ticaret Limiyed Şirketi almıştı. İhalenin ardından Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan ile yüklenici firma arasında resmi sözleşme imzalandı.

"HALKIMIZA ARMAĞAN EDİYORUZ"

Sözleşmenin imzalanmasının ardından bugün yüklenici firmaya yer teslimi yapıldı. Programdan sonra alanda açıklamalarda bulunan Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, "Öncelikle tekrar Aydınımıza ve Koçarlımıza hayırlı olsun. Geçtiğimiz günlerde şeffaf bir şekilde ihalesini gerçekleştirdiğimiz yeni Koçarlı Belediye Hizmet Binası ile İlçe Emniyet Amirliği Hizmet Binası şu anda bulunduğumuz alana yapılacak. İhaleyi alan yüklenici firma ile sözleşmemizi geçtiğimiz günlerde imzalamıştık. Bugün müteahhitimiz ile bölgede yaptığımız incelemenin ardından, kendisi bize ilk kazmanın 1 Aralık Salı günü vurulacağını söyledi. İş teslimi ise ülkemiz için anlamlı bir gün olan 29 Ekim 2021 tarihinde olacak. Bu anlamlı günün anısına Koçarlı Halkına armağan ediyoruz”  ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2020, 12:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER