banner47

Koçarlı koronayla mücadelede omuz omuza

Topyekun mücadele ediyorlar

Koçarlı koronayla mücadelede omuz omuza
banner68
banner90

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs ile mücadelede Koçarlı Belediyesi’nin özverili dezenfektan çalışmalarına ilçe halkı da tüm ekipmanlarıyla destek verdi.

Koronavirüse karşı mücadelede titizlikle saha çalışmalarını sürdüren Koçarlı Belediyesi'ne ilçe halkından da tam destek geldi. Belediyenin virüs ile mücadele konusunda sürdürdüğü çalışmalara vatandaşlar da tüm ekip ve ekipmanları ile katıldı.

“BİR OLDUĞUMUZ SÜRECE VİRÜS BİZİ ETKİLEMEZ”

Omuz omuza mücadele ederek bu süreci atlatacaklarına inandıklarını ifade eden Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, "Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde Koçarlı halkına bu sağduyulu yaklaşımı için teşekkür ediyorum. Bizim tüm gayemiz ve çalışmalarımız halkımızın bu elem virüs vakasından minimum düzeyde etkilenmesidir. Sosyal, ekonomik ve başta sağlık olmak üzere bir çok konuda mücadele ettiğimiz korona virüsü ile ilgili Koçarlı Belediyesi ve şahsım Nedim Kaplan olarak 7/24 vatandaşlarımın destekçisi olduğumun bilinmesini isterim. Birlik ve beraberliğimiz daim olduğu sürece hiç bir virüsün bizi etkileyemeyeceğinden de eminim” dedi.

'EVDE KAL' ÇAĞRISI 

Kaplan sözlerini şöyle sürdürdü:

“Koçarlı Belediyesi olarak korona virüs dezenfektan çalışmalarımız cadde ve sokaklardan çöp konteynerlerine, aklınıza gelebilecek her yerde hızla devam edecektir. Tüm saha çalışmalarımızı ara vermeden sürdüreceğiz. Tüm sağlık çalışanlarımızın azim ve cesaretle gösterdikleri çaba için de Koçarlı halkı adına teşekkürü bir borç bilirim. Ayrıca vatandaşlarımıza çağrıda bulunarak virüs tehlikesi atlatılana kadar ‘Evde Kal’ mesajını tekrar iletmek istiyorum. Destek veren tüm vatandaşlarımıza kamuoyu nezdinde tekrar teşekkürlerimi iletirim. Başından bu yana dediğimiz gibi; bu ilçeye değer. Her şey Koçarlı için..."

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2020, 12:11
YORUM EKLE
banner80
SIRADAKİ HABER