banner47

İYİ Parti Aydın'dan Ümit Özdağ'a istifa çağrısı

"Kabul edilemez bir durum"

İYİ Parti Aydın'dan Ümit Özdağ'a istifa çağrısı
banner68
banner108

Bir televizyon programında İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'nun FETÖ'cü olduğunu iddia eden İYİ Parti Milletvekili Ümit Özdağ'a, Aydın'dan tepki geldi. İYİ Parti Aydın İl Başkanlığından yapılan açıklamada, Özdağ istifaya davet edildi.

İYİ Parti Aydın İl Başkanlığı’nın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“19.10.2020 günü bir TV programına konuk olarak katılan partimizin Milletvekili Ümit Özdağ partimize ve partili yöneticilerimize basın yolu ile yaptığı asılsız ve mesnetsiz ithamlar bizleri son derece üzmüştür.

Bizlerin sahalarda verdiği mücadeleleri hiçe sayarak, İYİ Parti’nin kamuoyu araştırmalarında yükselişe geçtiği bu süreçte birileri tarafından sırf kendi ikbal ve gelecekleri için İYİ Parti’yi özellikle Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener, Başkanlık Divan üyelerine ve bazı İl Başkanlarımıza sosyal medya üzerinden basın yolu ile asılsız iddialarda bulunarak itibarsızlaştırmaya çalışmak teşkilatımız adına kabul edilemez bir durumdur.

Kendi ikbal ve geleceği için partimize asılsız ve mesnetsiz ithamlarda bulunan milletvekilinin, derhal istifasını beklemekteyiz.”      

YORUM EKLE
YORUMLAR
BH
BH - 7 ay Önce

Koray Aydın bu tarz ayak oyunlarını yıllardır MHPde de yapmaya devam etmişti, Ümit Özdağ tarih konusunda, Türklük konusunda akademik düzeyde ülkeye bir çok katkı sağlamış birisidir, Ümit Özdağ ile Koray Aydın, Musavat Dervişoğlu gibileri karşılaştırmak bile gereksizdir. Aydın İl Başkanlığı da tipik Türkiyenin her partisinde olduğu gibi yönetimi şakşaklama konusunda gerekeni yapmış. He Ümit Hoca bunları TV de niye söyledi? Kendisi de dediği gibi Genel başkana defalarca ilettim aksiyon alamadım dedi ve kararı Türk milletine bıraktı

SIRADAKİ HABER