banner47
r

İncirliova'da yürüyüş tartışması sürüyor

"AK Parti ve MHP İlçe Başkanlarını kınıyorum"

İncirliova'da yürüyüş tartışması sürüyor
banner68
banner108

İncirliova'da düzenlenen 'Şehitlere Saygı Yürüyüşü' tartışması sürüyor. İncirliova yürüyüşünün sabote edildiğini belirten CHP İncirliova İlçe Başkanı Hasbi Akman, "AK Parti ve MHP İlçe Başkanlarını kınıyorum" açıklamasında bulundu.

CHP İncirliova İlçe Başkanı Hasbi Akman yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"İncirliovamızda Şehitlerimize Saygı Yürüyüşü düzenlediğimiz günün akabinde belirli odakların yürüyüşe gölge düşürmek, buradan hareketle milli birlik ve şuurun dışında siyasetle kamuoyunu meşgul eden bir takım tartışmaları gözlemledik. 
Kaymakamlığın, tüm siyasi partilerin onay ve destek vereceğini açıklamasından sonra Yürüyüşe Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu, İl Başkanımız Ali Çankır, İYİ Parti İl Başkanımız Cemal Sarı ve İlçe Belediye Başkanlarımızın gelmesinden rahatsız olduğu gerekçesiyle yürüyüşümüzü protesto edip gelmeyen, aynı gün memleketinde birlikte organize ettiği yürüyüşü sabote eden AKP ve MHP İlçe Başkanları’nı kınıyorum.
Valiliğin yürüyüş planından önce karara varılmış olan yürüyüş hepimizin yürüyüşüdür.
Buradan geçtiğimiz bu hassas günlerde kutuplaşmadan beslenen siyasetçilere sesleniyorum.
Özlem Başkanımız önceden davetli olmamış olsaydı ve Aydın’da düzenlenen yürüyüşe katılsaydı o yürüyüşe de mi gitmeyecektiniz?
Ülkemizin geçtiği bu süreçte partizanlık yapan, şehitlerimize saygı yürüyüşünde gülen, AKP ve MHP temsilcileri Genel Başkanlarını taklit etmektedir. 
Bu izansız hareketleri Aydın kamuoyunun takdirine bırakıyorum".

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2020, 11:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
aa
aa - 1 yıl Önce

Özlem başkan biz AYDIN da yürürken neden bir ilçede deveci başkana gidiyor?

Daha 15-20 gün önce Çinedeki Şehit Cenazesinde Özlem başkanın personeli değilmiydi REKLAM Amaçlı koskoca parkart asan, Kaymakam bile pankarttan rahatsız olup kaldırtıyor uyarıyor ama özlemin personeli genede REKLAMINI yapıyor tekrar asıyor...

Bu yürüyüş siyasilerin değil halkın yürüyüşüydü ama ZİHNİYET REKLAM ŞOV olunca en iyi reklam pazarıda AĞLAMAKTAN BAŞKA Bİ NANE YAPMAYAN DEVECİ Başkanın ilçesi oluyor nedense hep.

Sağolsun incirliovayı ülkeye tanıttı kendiside, KENDİ Deve çiftliğindeki çalışan Resmi Belediye Personelinden tut, Kültürpark adı konupta ALKOLPARK haline gelen, Makam Arabası kaçırmasından tut, Makamına kadar getirdiği HACİZLERE kadar 1 numarasın Deveci Başkan Aynen devam İncirliova senin gibi Başkan ve Tayfası görmedi.

Haydi bu hafta 4 gün geçti ağlamadın çağır basından arkadaşlarını sızlan para yok diye gene. 200 küsür çalışanı HAKSIZ yere çıkardın mahkemeleri kaybettin tazminatlar geldi icraları geldi ödeyemedin neden çıkardın kardeşim KAMU ZARARINI CEBİNDENMİ KARŞILAYACAKSIN YOKSA İNCİRLİOVAMI ÖDEYECEK.

Batmış adam c.v.t e 850 bin tl lik biladerinle kestiği faturadan bahsetme sen. El altından kiraladığı yerlerden de bahsetme, peşkeş çektiğin deve güreşi arenadanda bahsetme sen. Osmanbükündeki arsadan hiç bahsetme, pavyon yapacaktın Gerenkovada biz bilmiyoz haberimiz yok yaw he he..

RESMİ Web sitende bile MECLİS KARARLARINI AYLARDIR YAYINLAMIYONUZ. BU Bir SUÇTUR.

2 Nedeninin hangisi acaba?

1- Ya incirliova görmesin

2- incirliovada MHP nin seçim bürosundaki seçim verilerini işleyen bulunduğu yere başkanı ve 3-4 kişinin girebildiği yerdeki o çalıştırdığın sınırtekeli Kürşat Kalenin köylüsü uzak akrabası olan çocuğun gazabına ugruyorsun tıpkı meclis üyesine muhasebe bilgilerini veren çok sevdiğin müdürlük verdiğin personelin gibi hangisi acaba.
Böyle devam harika gidiyonuz...Ortada yapılan bir tek iş yok ama basın ve sosyal medyada maşAllahınız var yörü be deveci başkan kim tutar seni...

SIRADAKİ HABER