banner47
r

Erdoğan Aydın'a geliyor

Cumhurbaşkanımız her zaman olduğu gibi Büyükşehirlerimizin il kongrelerine bizzat katılmak istiyor

Erdoğan Aydın'a geliyor
banner68
banner108

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, il kongresine partisinin Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağını açıkladı.

AK Parti Aydın İl Teşkilatı, Danışma Meclisi Toplantısı'nı gerçekleştirdi. Efeler'deki İl Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıda konuşan İl Başkanı Ömer Özmen, "Delege seçimlerini yaklaşık 15-16 bin kişinin katılımı ile, üyelerimizin neredeyse yüzde 10'unun gelip sandıklarda oylarını kullanmaları ile gerçekleştirdik. Seçimleri özellikle hafta sonuna ve pazarların kurulduğu günlere denk getirdik. Bu da delege seçimlerinden istediğimiz verimi elde etmemize vesile oldu. Gayretli çalışmalarından dolayı başta mahalle başkanlarımıza olmak üzere tüm ilçe teşkilatlarımıza teşekkür etmek istiyorum" dedi.

İLÇE KONGRELERİ MART AYINDA


Tüm Türkiye'de partisinin ilçe kongrelerinin 22 Şubat'ta yapılmaya başlanacağını ve Temmuz ayının sonunda tamamlanacağını dile getiren Özmen, "Biz, nasip olursa Mart ayı içerisinde 17 ilçemizde kongrelerimizi yapmayı planlıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın Ağustos ayından yıl sonuna kadar yayılacak olan süreçte uygun göreceği tarihlerde il kongrelerimiz gerçekleşecek. Cumhurbaşkanımız her zaman olduğu gibi Büyükşehirlerimizin il kongrelerine bizzat katılmak istiyor. Buna ilişkin takvimi kendisi gerçekleştirecek." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2020, 12:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER