banner47

Efeler'de gece mesaisi

Atay talimat verdi, ekipler seferber oldu

Efeler'de gece mesaisi
banner68
banner90

Son dönemlerde dünya da ve ülkemizde yayılan salgın hastalık korona virüse karşı aldığı önlemlerle ve yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, ilçede koronavirüsün yayılmasını önlemek için ekiplerine gece gündüz temizlik hizmetlerini arttırmak için talimat verdi. 

Efeler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, 27 Mart Cuma gecesi başlattığı temizlik çalışmaları, Cumartesi sabahına kadar aralıksız devam etti. Efeler Belediyesi ekipleri ilçe genelinde sokakları düzenli olarak yıkayarak çevrede toz, toprak ve insan sağlığına zararlı maddelerin oluşmasını engelliyor; çevre ve hava kirliliğinin önüne geçiyor.

Ekiplere yoğun çalışmalarından dolayı teşekkür eden Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, “Koronavirüsle mücadele için yoğun mesai harcayan sağlık çalışanlarından sonra alkışı ve saygıyı en fazla, salgın hastalığın yayılması ve engellenmesi için gece gündüz temizlik çalışmalarını sürdüren ‘Temizlik İşleri Çalışanları’ hak ediyor” dedi.  

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2020, 14:00
banner81
YORUM EKLE
banner80
SIRADAKİ HABER