banner47

Dilmen AK Parti'deki 'DEVA' tartışmasını beğendi

Kavgaya Gelecek Partisi de dahil oldu

Dilmen AK Parti'deki 'DEVA' tartışmasını beğendi
banner68

AK Parti önceki dönem Milletvekili Mehmet Erdem ile AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kürşat Uğur’un, sosyal medyada yaşadığı DEVA Partisi tartışmasına, Gelecek Partisi İl Başkanı Ali İhsan Dilmen de dahil oldu. Dilmen, Uğur’un “Erdem sahibi insanlar birlikte Çağlar coşarsa bak sen eğlenceye artık” şeklindeki tweetini beğendi.

Bir süre önce İl Başkan Yardımcılığından istifa eden AK Parti Aydın İl Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kürşat Uğur, twitter hesabından “Erdem sahibi insanlar birlikte Çağlar coşarsa bak sen eğlenceye artık” yazdı. Bu yazı, önceki dönem AK Parti Milletvekillerinden Mehmet Erdem ile DEVA Partisi İl Başkanlığına atanan Hakan Çağlar Erürker’e gönderme olarak değerlendirildi. AK Parti’li Mehmet Erdem de twitter hesabından Uğur’a yanıt verdi.

Kendine iftira atıldığını savunan Erdem, “Allah Teala İftiralarınızın ve suizanlarınızın karşılığı olarak müstahakınızı versin...” yazdı.

Erdem’in sözlerine yanıt veren Ahmet Kürşat Uğur ise “Konuyu bilmeden konu ile ilgili yazmanıza ve konuya dahil olmanıza bir anlam veremediğimi belirtmek isterim. İçsesiniz ne diyor bilemedim ama iftira ve suizan ile ilgili kısma kalben amin diyorum” ifadelerini kullandı.

Tartışmaya yine sosyal medyada dahil olan Gelecek Partisi Aydın İl Başkanı Ali İhsan Dilmen’in, Ahmet Kürşat Uğur’un gönderisini beğenmesi dikkati çekti.

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2020, 16:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
VAHDET REN
VAHDET REN - 1 yıl Önce

HİÇ BİR KİMSE MEHMET ERDEM ELAF EDEMEZ

VAHDET EREN
VAHDET EREN - 1 yıl Önce

DAHA DÜNE KADAR HAS PARTİ DE OLNLAR NE ZAMAN OLDUDA SİYASET TEN KONUŞOYORLAR

VAHDET EREN
VAHDET EREN - 1 yıl Önce

MEHMET ERDEM AYDIN DA NEREYE GİDERSE GİTSİN KAFASI DİMDİK PEKİ BUNLAR

SIRADAKİ HABER

banner140

banner139