banner47
r

Çukur'un İdris babası Nazilli'de

Bugün saat 20.00’de, Mehmet Yüzügüler Kültür Merkezi Tiyatro Salonu’nda Nazillililerle buluşacak

Çukur'un İdris babası Nazilli'de
banner68
banner108

Çukur dizisinin İdris babası, oyuncu, yönetmen, yazar Ercan Kesal, 11. Kültür Sanat ve Edebiyat Festivali programı kapsamında bugün saat 20.00’de, Mehmet Yüzügüler Kültür Merkezi Tiyatro Salonu’nda Nazillililerle buluşacak.

Uzak filmiyle oyunculuğa adım atan ve Nuri Bilge Ceylan'la birlikte yazdığı Bir Zamanlar Anadolu filmi ile 2011 yılında Asia Pacific Screen Ödülleri'nde "en iyi senaryo" dalında aday gösterilen, Peri Gazozu, Nasipse Adayız, Cin Aynası, Bozkırda Bir Gece Yarısı, Evvel Zaman İçinde ve Aslında kitaplarının yazarı, Çukur dizisinin İdris Babası Ercan Kesal,  11. Kültür, Sanat ve Edebiyat Festivali programı kapsamında Nazillililerle bir araya gelecek.

‘Hayat ve Sinema’ konulu söyleşisi ile izleyenlerinin karşısına çıkacak olan Kesal, oyunculuk deneyimleri, kaleme aldığı kitaplar ve anılarını okurlarıyla paylaşacak.

11. Kültür, Sanat ve Edebiyat Festivali programı kapsamında 12 Mart Perşembe günü saat 16.00’da Sabahattin Burhan, saat 18.00’de Metin Hara ve saat 20.00’de Nasuh Mahruki sevenleri ile buluşacak.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2020, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER