banner47
r

Çine’de kaybolan kadın: Üç kişi beni kaçırdı

Çine’de kaybolan kadın: Üç kişi beni kaçırdı
banner68
banner108

Aydın'da evden çıktıktan sonra ortadan kaybolan 24 yaşındaki Emir Karabulut, 3 gün sonra yol kenarından bitkin halde bulundu. Karabulut ifadesinde, 3 kişinin kendisini kaçırıp bir evde alıkoyduğunu, şüphelilerin uyumasını fırsat bilip kaçtığını söyledi.

Sarıoğlu Mahallesi'nde hurdacılık yaparak geçimini sağlayan Aytaç Karabulut'un eşi Emir Karabulut, 21 Aralık Pazartesi günü öğle saatlerinde, ana sınıfına giden 5 yaşındaki kızının okuldaki eşyalarını almak için evden çıktı.

EŞİ HABER ALAMAYINCA POLİSE BAŞVURDU

Emir Karabulut uzun süre dönmeyince, eşi aramaya çıktı. Eşinin okula da gitmediği öğrenen Aytaç Karabulut, polise kayıp başvurusunda bulundu. Polis, 3 gündür aranan Emir Karabulut'un dün akşam saatlerinde cep telefonuna ulaştı.

TELEFON SİNYALİ SAYESİNDE YOL KENARINDA BULUNDU

Cep telefonu sinyalinden yola çıkan polis, genç kadını ilçe merkezine 12 kilometre mesafedeki kırsal Dereli Mahallesi yakınlarında, yol kenarında bitkin halde buldu.

SOKAK ORTASINDA 3 KİŞİ TARAFINDAN KAÇIRILDI

Emir Karabulut polisteki ifadesinde, kızının okuluna gitmek için evden çıktıktan bir süre sonra sokakta tanımadığı 3 kişi tarafından kaçırıldığını ve 3 gün boyunda bir evde alıkonulduğunu söyledi.

"UYUMALARINI FIRSAT BİLİP KAÇTIM"

Karabulut, ifadesinde kendisini kaçıran kişilerin uyumasını fırsat bilip, el konulan cep telefonunu da alarak kaçtıktan sonra bitkin halde kaldığını belirtti. Polis, Karabulut'un ifadesinden yola çıkıp, kendisini kaçırdıklarını iddia ettiği 3 şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER