banner47
r

CHP'li Ekiz'den Posacı'ya tepki

"Bir kadın Belediye Başkanına bu sözleri söylemek aymazlıktır"

CHP'li Ekiz'den Posacı'ya tepki
banner68
banner108

AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı’nın Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na yönelik kullandığı ifadelere CHP Efeler İlçe Kadın Kolları Başkanı Özlem Ekiz'den tepki geldi. Posacı'nın sözlerini kınayan Ekiz," Meyve veren ağacı taşlamayı bırakın da Aydın için birşeyler yapın" dedi.

CHP Efeler İlçe Kadın Kolları Başkanı Özlem Ekiz yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"AK Parti Aydın milletvekilinin Aydın Büyükşehir Belediye başkanımız sayın Özlem Çerçioğlu için sarfettiği sözleri kınıyorum.
Gece-gündüz demeden Aydın’ın dört bir tarafında Aydın için çalışan bir kadın Belediye Başkanına bu sözleri söylemek aymazlıktır. Şunu unutmayın ki Aydın halkı her zaman Özlem Başkanı'nın arkasındadır ve bu halk Aydın için kimin çalıştığını kimin çalışmadığını çok iyi biliyor. Ve bunun karşılığını da seçimlerde oylarıyla gösteriyor!
İktidar partisinin milletvekili olarak Aydın için siz ne yaptınız? Aydın havaalanı nerede? Aydın şehir hastanesi nerede? Aydın’da bulunan 160 çürük okul için ne yapıldı? Bu soruları daha da çoğaltabiliriz. Meyve veren ağacı taşlamayı bırakın da Aydın için birşeyler yapın"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER