banner47
r

CHP Kuşadası'nda birlik ve beraberlik buluşması

"Hedef 2023'te iktidar olmak"

CHP Kuşadası'nda birlik ve beraberlik buluşması
banner68
banner108

Cumhuriyet Halk Partisi Kuşadası İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’i ziyaret etti. Ziyarette birlik ve beraberlik dayanışmasına vurgu yapılarak, birlik ve beraberliğin 2023'te yapılacak seçimlerde CHP'yi iktidara taşıyacağının altı çizildi. 
Nazik ziyaretlerinden dolayı CHP ilçe Başkanı Mehmet Gürbilek ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Başkan Ömer Günel, en büyük hedeflerinin birlik ve beraberlik içinde Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara taşımak olduğunu kaydetti.
Kuşadası Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette konuşan CHP İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek, öncelikle parti içi birlik ve beraberliği sağlamayı hedeflediklerini ifade ederek; “Önemli bir yerel seçim ve kongre sürecini birlikte atlattık. Bu süreçte sergilediğimiz beraberliğin örnek teşkil ettiğini düşünüyorum. Önümüzde bir kurultay var. Kurultay sürecinde de dayanışmamızın büyüyerek süreceğine inancım sonsuz. Türkiye’nin birleştirici gücü olarak en büyük hedefimiz ise 2023’te iktidar olmak” dedi.
Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel ise, CHP’nin 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde elde ettiği büyük başarının altında örgütlü dayanışmanın olduğunu belirterek “CHP, halkın, dayanışmanın, özgürlüklerin partisidir. Bizler Kuşadası’nda bu çizgiyi birlik ve beraberlik içinde sonuna kadar yaşatmalıyız. Birlik ve beraberliğimiz bizi iktidara götürecektir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2020, 12:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nuray Dinçer.
Nuray Dinçer. - 1 yıl Önce

Gazi beğendi ve Kuşadası devlet hastanesi önündeki bulvarın ismi neden Hülya Koçyiğit bulvarı çevremde .Bu durumdan rahatsızlık duyan çok kişi biliyorum.Defalarca Aydın ve Kuşadası bld.başkanlarına bu rahatsızlığımı internet kullanarak yazdım .hiç yanıt alamadım .genede alamıyacağımı bile bile yazıyorum .Aydın ve Kuşadası'na emeği geçmiş ne değerli Efeler varken o bulbara o isim kiç yakışıyormu hala neden değişmiyor Kuşadadası için ne yapmış bu yandaş kadın bilmediğim birşey barsa öğrenmek istiyorum saygılar.

SIRADAKİ HABER