banner47

Bozkurt, Germencik İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine başladı

Bozkurt, Germencik İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine başladı
banner68
banner108

Germencik İlçe Emniyet Müdürlüğü görevini yürüten Dündar Özel yaş haddinden dolayı emekli olmasının ardından atanan Ömüray Bozkurt yeni görevine başladı. 

Germencik İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Ömüray Bozkurt, görevine başladı. Dündar Özel'in emekli olmasının ardından İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Bozkurt şu açıklamalarda bulundu:

"1992 Yılından beri bu Emniyet Teşkilatı mensubu olarak görev yapmaktayım. Gururla bu görevi yapıyorum. 1992 yılında İstanbulda göreve başladım. Ülkemizin değişik yerlerinde görev yaptım. En son görev yaptığım yer Aydın İl Emniyet Müdürlüğü şimdi de Dündar Müdürümüzün yaş haddinden dolayı Emekliye ayrılacak olması sebebiyle Yılbaşına kadar İl Emniyet Müdürümüz vekaleten beni uygun gördü. Bende Bugün itibariyle Germencik’in Emniyet ve Asayişi huzuru sağlamak için göreve başlamış bulunmaktayım. İnşallah güzel çalışmalar yaparız. Asayişi sağlamak için bir iki konu ve nokta var. Bu konuları bizden önceki arkadaşlar gerekli çalışmaları yaparak bayrağı bize teslim ettiler. Bizlerde aynı çalışmaları devam ettirmek ve üzerine ne koyabileceksek onuda koymak, tecrübelerimizi ortaya koyarak elimizden gelen Emniyeti, Asayişi sağlamaya çalışacağız" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2020, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER