banner47
r

Başkan Kaya'dan Rıza Posacı'ya teşekkür

Aytekin Kaya, Ziraat Odası yöneticileri ile muhtarları kahvaltıda buluşturdu

Başkan Kaya'dan Rıza Posacı'ya teşekkür
banner68
banner108

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya geçtiğimiz günlerde "ithal sinek bile midemi bulandırıyor" açıklamasıyla tarım ve hayvancılıkta yapılan ithalata karşı çıkan AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı’ya teşekkür etti.

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Ziraat Odası yöneticileri ile muhtarları kahvaltıda buluşturdu. Kültür Park'ta düzenlenen kahvaltıya Başkan Kaya ve birim müdürlerinin yanı sıra Ziraat Odası Başkanı Ali Kaykı ve yönetimi ile muhtarlar katıldı. Çiftçilerin sorun ve taleplerinin görüşüldüğü kahvaltıda, geçtiğimiz günlerde AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı'nın "ithal sinek bile midemi bulandırıyor" açıklamasıyla tarım ve hayvancılıkta yapılan ithalata karşı çıktığı konuşma da gündeme geldi.

"ÇİFTÇİ HAKKININ SAVUNULMASINI İSTİYOR"

Posacı'nın çıkışından duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Kaya, "Sayın Rıza Posacı'ya çok teşekkür ederiz, ithal ürün konusunda büyük sorun yaşayan çiftçimize sahip çıktığı için. Bunlar önemli konular. Çiftçiler kendisini neden milletvekili seçti? Çiftçileri temsil etmesi için. Bugüne kadar hiç konuşmadı. En sonunda güzel patladı. Sayın Cumhurbaşkanımız kendisine kızabilir ama çiftçi hakkının savunulmasını istiyor" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2020, 14:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER