banner47

AYVOSBUS Kulübü’nden Efeler Belediyesi’ne teşekkür

"Çok daha büyük organizasyon ve festivallerde birlikte olacağız”

AYVOSBUS Kulübü’nden Efeler Belediyesi’ne teşekkür
banner68
banner90

Efeler’de düzenlenen ve oluşturduğu renkli görüntülerle beğeni toplayan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı konvoyuyla ilgili açıklama yapan AYVOSBUS Kulüp Başkanı İhsan Metinkale, Efeler Belediyesi’ne teşekkür etti.

Türk Chooper, Ay Vos Bus ve Efeler Belediyesi iş birliğiyle gerçekleştirilen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı konvoyu ilçede büyük beğeni toplamıştı.

Düzenlenen konvoy nedeniyle Efeler Belediyesi’ne teşekkür eden AYVOSBUS Kulüp Başkanı İhsan Metinkale, “Efeler Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Fatih Atay’a, Efeler Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü Bilge Ozan’a, Zabıta Müdürümüz Ahmet Başurgan’a, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birim Sorumlusu Sedat Gürbüz’e verdikleri destek için minnettarız. Çok daha büyük organizasyon ve festivallerde Efeler için el ele birlikte olacağız” ifadelerine yer verdi.

banner81
YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep Özcan
Recep Özcan - 5 ay Önce

Merhabalar bir vosvoscu olarak Ankara'dan yazıyorum bizlerde böyle sahip çıkılan destek verilen güzel haberler için ismi geçen Başta sayın belediye başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyorum saygı ve sevgilerimle

banner80
SIRADAKİ HABER