banner47

Aydınspor'un deposu soyuldu

"Mevcut olmayan ekipmanlarımızla antrenmanlara başlamayacağız"

Aydınspor'un deposu soyuldu
banner68
banner90

Aydınspor'un deposu, kimliği belirsiz kişiler tarafından soyuldu. Hırsızlar, kulübe ait birçok ekipmanı çaldı. Geride kalan ekipmanlar ise kullanılamaz hale geldi. 

Aydınspor'a ait Adnan Menderes Stadyumu Yan Sahalar bölgesindeki depo kimliği belirsiz kişi veya kişilerce soyuldu. Azılı hırsızlar, çalamadıkları ekipmanlara ise zarar vererek kullanamaz hale getirdiler. 

Konuyla ilgili Aydınspor Kulübü, resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Aydınsporumuzun deposu, "kimliği belirsiz kişiler" tarafından soyuldu!

Adnan Menderes Stadyumu Yan Sahalar bölgesindeki depomuz, kimliği belirsiz kişiler tarafından arka bölmedeki alan sökülerek soyuldu. Yeni sezon öncesi depomuzdan antreman ekipmanlarımız, antreman formalarımız, futbol toplarımız, maç formalarımız çalındı; geride bırakılan ekipmanlarımız ise kullanılamaz hale getirildi.

Aydın'da, Aydın'ın kulübü Aydınspor'a karşı gösterilen bu düşmancıl tavırlara anlam veremiyoruz! Herkesin "EFSANE" lakabını taktığı kulübümüze destek olunmadığı gibi köstek olunmaya başlandı. Yeni sezon öncesi yaptığımız açık çağrıya yanıt alamamış olup; mevcut (artık mevcut olmayan!) ekipmanlarımızla da antremanlara başlayamayacağız.

En azından bu mağduriyetimizi giderecek olan yetkilileri göreve davet ediyoruz!"

banner81
YORUM EKLE
banner80
SIRADAKİ HABER