banner47

Aydınlı Mithat maç hayaline kavuşacak

Beşiktaşlılar Derneği evinde ziyaret etti

Aydınlı Mithat maç hayaline kavuşacak
banner68
banner108

Aydın Beşiktaşlılar Derneği, takıma gönül veren 10 yaşındaki kas hastası Mithat Uslu’yu ziyaret etti. Dernek Başkanı Taşkın Cerit, salgın sonrasında Mithat’ı çok istediği Beşiktaş maçına götüreceklerinin sözünü verdi.

Germencik’e bağlı Dağyeniköy Mahallesi’nde yaşayan Vedat ve Semiha Uslu’nun 10 yaşındaki oğlu Mithat, en büyük hayalinin çok sevdiği Beşiktaş’ı İstanbul’da canlı izlemek olduğunu dile getirmişti. Aydın Beşiktaşlılar Derneği, açıklama üzerine minik Mithat’ı evinde ziyaret etti. Dernek Başkanı Taşkın Cerit, yönetim kurulu üyeleri Kadir Kavruk ve Bahri Kumral’ın bulunduğu ziyarette Mithat’a Siyah-Beyazlı takımın atkı, tişört ve maskesini hediye etti. Beşiktaşlı olmaktan gurur duyduğunu belirten Mithat, Beşiktaş İnönü Spor Kompleksi Vodafone Park Stadyumu’nda takımının maçını izlemek istediğini söyledi.

Dernek Başkanı Taşkın Cerit, “’Bırakmam Seni’ tişörtü hediye ettiğimiz Mithat'a çok istediği maça gitme konusunda söz verdik. Pandemi sonrasında ilk fırsatta Mithat'ı maça götüreceğiz” diye konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER