banner47

Aydın Şehir Hastanesi ihalesi yapıldı

Bekir Kuvvet Erim müjdeledi

Aydın Şehir Hastanesi ihalesi yapıldı
banner68
banner108

AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, Aydın Şehir Hastanesi ihalesinin yapıldığı müjdeledi.

Cumhurbaşkanlığı kararı ile 2020 yılında yatırım programına alınan hastaneyle ilgili yaptığı açıklamada Bekir Kuvvet Erim, şunları söyledi; "12 Şubat 2020 tarih ve 31037 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararı ile 2020 yatırım programına alınan Aydın Şehir Hastanemizin ihalesi yapıldı. 950 yatak kapasitesi ve 228 bin metrekare kapalı alana sahip olacak hastanemizin yatak sayısı 1150’ye kadar artırılabilecek. Odalar tek kişilik yapılarak, hastalarımızın daha konforlu ve huzurlu olması sağlanacak. Bütçe imkanları ile devletimiz tarafından yapılacak olan dev yatırımımızı, 2 yıl içerisinde hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Milletvekillerimiz, İl Başkanımız ve tüm teşkilatlarımız ile birlik ve beraberlik içinde çalışarak, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığımız güçle milletimize layık icraatlara hep birlikte imza atacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Aydın Şehir Hastanesi, memleketimize hayırlı olsun." Dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
yetmez
yetmez - 8 ay Önce

aydın merkezde halı hazırda 650 yatak full cekiyor yetmez

biol birol
biol birol - 8 ay Önce

Benim şüphem var.! 2011 yılından beri 10 yıldır temel atılsın diye bekliyoruz. Yapılması için de bir 10 yıl bekler miyiz? !!

Hacı Murat Adige
Hacı Murat Adige - 8 ay Önce

Yetkililerimize ve tüm kurumlarımıza teşekkür ederim. Pandemi ile dünya krizlerle boğuşurken " Biz bize yeteriz " Allah' ın izniyle !

SIRADAKİ HABER