banner47
r

Aydın Özel Harekat Barış Pınarı için Suriye’ye gidiyor

Dua okunup, kurban kesilmesinin ardından alkışlarla Suriye’ye uğurlandı

Aydın Özel Harekat Barış Pınarı için Suriye’ye gidiyor
banner68
banner108

Suriye’de terör unsurlarına yönelik sürdürülen Barış Pınarı Harekatı’na takviye olarak Aydın’da gönderilen Polis Özel Harekat timleri için uğurlama töreni düzenlendi.

Özel Harekat Şube Müdürlüğü önünde düzenlenen törene, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve Özel Harekât Şube Müdürlüğü personelleri katıldı.

Polis Özel Harekat timleri, dua okunup, kurban kesilmesinin ardından alkışlarla Suriye’ye uğurlandı. Suriye’de Türkiye’ye yönelik saldırıları bertaraf etmek, PKK/YPG, DEAŞ terör unsurlarını etkisiz hale getirmek için Barış Pınarı Hareketi’nde görev yapan güvenlik güçlerine destek verecek olan Özel Harekat Timi’ni İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici uğurladı.

ÖZEL BİR GÖREV

Ekici, Özel Harekat Timlerine başarılar dileğinde bulunarak, “Ülkemizin ve Milletimizin bekası için Devletimiz; Suriye’nin kuzeyinde oluşturulmak istenen terör koridorunu ortadan kaldırmak amacıyla Barış Pınarı Harekâtını planlamıştır. Kahraman silah arkadaşlarım, vatansever kardeşlerim bu çok özel bir görev, Allah herkese nasip etmez, bunun için hepinizin gönüllü olduğunu biliyorum, bunu daha önce Van’da da yaşamıştık, İnşallah planlanan sayıda arkadaşımızı harekât bölgesine uğurlayacağız. Allah yolunuzu açık etsin, ayağınıza taş değmesin, hepinize kazasız belasız görev yapmanızı diliyorum. Bu ayrıcalıklı, kutsal ve özel göreve gönüllü olan tüm arkadaşlarımın başarılarının devamını diliyorum. Allah burada görev yapan tüm güvenlik görevlilerimizin yar ve yardımcısı olsun, geride bıraktığınız aileleriniz bize emanet, her konuda ailelerinizin yanında olacağız, gözleriniz arkada kalmasın, yolunuz açık olsun hepinize hayırlı görevler diliyorum. Allah’a emanet olun” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2020, 16:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Ergül
Ahmet Ergül - 1 yıl Önce

Rabbim yolunuzu açık etsin inşAllah Allah yardımcınız olsun

SIRADAKİ HABER