banner47
r

Aydın'ın havasını sadece JES'ler kirletmiyor

Burası bir devlet kurumu

Aydın'ın havasını sadece JES'ler kirletmiyor
banner68
banner108

Jeotermal Elektrik Santrallerinden çıkan zehirli gazlar Aydın'ın havasını her geçen gün kirletirken hava kirliliğinin tek nedeninin de bu olmadığı biliniyor. Ev ve işyeri bacalarından çıkan dumanlar şehri olumsuz etkiliyor. Aydın İl Tarım Müdürlüğü'nün bacasından çıkan dumanlar vatandaşlarda şaşkınlık yarattı. 

Aydın’da hava kirliliği, jeotermal elektrik santrallerinin yanı sıra ev ve iş yeri bacalarından çıkan dumanlarla daha da artıyor. Özellikle kış aylarında artış gösteren yoğun duman ve kirlilik dikkati çekiyor.

Bugün sabah saatlerinde Aydın İl Tarım Müdürlüğü’nün bacasından çıkan yoğun duman şaşkınlık yarattı. Vatandaşlar tarafından kaydedilen görüntülerde bir devlet kurumunun binasından çekilen görüntü, çok sayıda tepki topladı.   

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2020, 11:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aydınlı salak müslüman
Aydınlı salak müslüman - 1 yıl Önce

Yok yav jes mis gibi kokuyor hic zararı yok değilmi ulan gün boyu çıkan buhar kocaman bulutlar oluşturuyor be bu sabırlar birgün taşacak

Davut TUNÇ
Davut TUNÇ - 1 yıl Önce

Aydında bütün siteler doğal gaza mecburi olarak doğal gaza geçmesi gerekli çok katlı apartmanlarda ikinci sıra olarak yoksa sokağa dahi çıkamayacağız. Çorum doğal gaza geçilmesinde belediyece kömür satışını durdurmuştu. Doğalgaz firması ile ortaklığım yok ama Aydin da yaşıyorum. Ne mutlu Aydınlıyim diyenlere

Cemal
Cemal - 1 yıl Önce

Daha Ne yağmur yağar?

Mustafa gergin
Mustafa gergin - 1 yıl Önce

Unutmayın o evinizdeki doğal gaz borusunun bir ucu rusyada

SIRADAKİ HABER