banner47
r

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü binası boşaltıldı

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü binası boşaltıldı
banner68
banner108

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü A Hizmet Binası, depreme dayanıksız olduğu gerekçesiyle boşaltıldı. Binada işlemleri yürütülen birçok şube, diğer hizmet binalarına aktarıldı.

(NACİ ERİŞ)- Son günlerde art arda yaşanan depremlerin ardından, Aydın’da kamu kurumları önlemlerini artırdı. Birçok kamu kurumunun karot testleri yapıldı. Bu kapsamda yapılan test sonucunda, Aydın İl Emniyet Müdürlüğü A Hizmet Binasının depreme dayanıksız olduğu belirlendi. İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici’nin talimatıyla, A Hizmet Binasında hizmet veren birçok şube, İl Emniyet Müdürlüğünün diğer hizmet binalarına taşındı. A Hizmet Binasında sadece birkaç birimin kaldığı, kalan birimlerin de önümüzdeki günlerde yeni yerlerine taşınacağı öğrenildi. İl Emniyet Müdürlüğü için yeni bir bina kiralanabileceği ve müdürlüğün kiralık binaya taşınabileceği ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2020, 11:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bülent akdam
Bülent akdam - 4 ay Önce

Devletin parasına yazık,tüyü bitmemiş yetimin hakkı var burada,sorumlulara, kontrol edenlere, binayı yapanlara hesabı sorulmalı,sadece burası için değil,boşaltılan tüm kamu binaları bin hesabı sorulmalı.Bundan sonra yapılacaklar için örnek olmalı.

SIRADAKİ HABER