banner47
r

Aydın, 3. Türkiye Kooperatifler Fuarı’na damga vurdu

"Küresel Ekonomiye Kooperatif Etkisi" teması ile ziyaretçilerle buluştu

Aydın, 3. Türkiye Kooperatifler Fuarı’na damga vurdu
banner68
banner108

Ticaret Bakanlığı Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Türkiye Kooperatifler Fuarı "Küresel Ekonomiye Kooperatif Etkisi" teması ile ziyaretçilerle buluştu.
Türkiye Kooperatifler Fuarı'nın açılışı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile 171 kooperatifin temsilcisi ve ortaklarının katılımıyla gerçekleştirildi.
Kooperatifler; yerli ve yabancı sektör ve e-ticaret temsilcileri ile aynı çatı altında buluşarak ürünlerini tanıttı ve ücretsiz tahsis edilen stantlarda dört gün boyunca tanıtım, satış ve pazarlama faaliyetleri yapma imkanı buldular. Uluslararası katılımın olduğu fuar kapsamında düzenlenen panellerde dünyada kooperatifçiliğin geldiği nokta, kooperatiflerin ekonomimiz için önemi ve ülke kooperatifçilik politikamızda gelecek hedeflerimiz masaya yatırıldı.
Aydın’dan katılımın oldukça yüksek olduğu fuara AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, S.S. 3. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Necip Saraç, Aydın Ticaret İl Müdürü Şeref Yazıcı, S.S. 3. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkan Vekili ve S.S. Kuşadası Esnaf Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Halit Şakar, Aydın Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan, Aydın Şoförler Otomobilciler Esnaf Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı ve Aydın Şoförler Esnaf Odası Başkanı Semih Özmeriç, Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çalım, Nazilli Bakırcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Karadeli, Nazilli Demirciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri Şimşek, Çine Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı Metin Uyar katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER