banner47

AK Partili Mahalle Başkanı 'istifa' haberine tepki gösterdi

"Görevde böyle bir başkan yok"

AK Partili Mahalle Başkanı 'istifa' haberine tepki gösterdi
banner68
banner108

Efeler AK Parti Ilıcabaşı Mahalle Başkanı Erhan Güymen, basında yer alan Ilıcabaşı Gençlik Kolları Başkanı olduğunu iddia eden Anıl Can Çiğ ve yanında yer alan bir takım kişilerin AK Parti'den istifa ettiğine dair çıkan haberlere tepki gösterdi. 

AK Parti Efeler İlçe Başkanı Hüsnü Elbir'e yönelik bir takım açıklamalarda bulunan Anıl Can Çiğ'in 6 ay önce görevden alındığının altını çizen AK Partili Mahalle Başkanı Güymen; "Bu şahsın tarafımca kişisel husumeti bulunmasından dolayı partimize ve Efeler ilçe başkanımıza hedef olarak bir takım gerçek dışı iddialarda bulunmuştur." dedi.

Başkan Güymen gerçekleştirdiği açıklamada ayrıca şu ifadelere yer verdi;

"Gençlik Kolları Başkanı olduğunu iddia eden Anıl Can Çiğ bir takım aslı bulunmayan, gerçeklerden uzak mesnetsiz iddialarda bulunmuştur.

Öncelikle Gençlik kolları olarak lans edilen şahıs, 6 ay önce görevden alınmıştır. Partimizde bu şahsın hiçbir görevi bulunmamaktadır.

Bu şahsın tarafıma karşı kişisel husumeti bulunmasından dolayı partimize ve Efeler ilçe başkanımızı hedef göstermek için bir takım gerçek dışı iddialarda bulunmuştur. Şahsın tarafıma zarar vermesi için böyle bir yolu tercih etmesi, kendisi adına üzücüdür.

AK Parti herşeyden önce milletin gönlünde taht kurmuş, geçmişten günümüze devam eden, önümüzdeki yüzyıllar boyunca bitmeyecek günümüze kadar devam eden ve yüzyıllar boyunca da devam edecek olan bir hak yolunun, adaletinin, davanın adıdır.

Öncelikle partimize gönül verenlerden  ve Efeler İlçe Başkanı Hüsnü Elbir ile yönetimimizden özür dilemesini şiddetle tavsiye ederim. Bu kutlu davaya şahısların şahsi menfaatleri uğruna zarar vermesi, AK Parti'ye üye olmuş, gönül vermiş kimsenin haddine değildir."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER