banner47
r

AK Parti'li Yavuz'dan Didim'e iki tesis müjdesi

AK Parti MKYK Üyesi ve Aydın Milletvekili Metin Yavuz, Didim’de inşası devam eden sentetik futbol sahasını kısa sürede hizmete açacaklarını duyurdu. Yavuz, “Didim’de Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu ve Gençlik Merkezi Projelerini de hayata geçiriyoruz” dedi.

AK Parti'li Yavuz'dan Didim'e iki tesis müjdesi
banner68
banner108

AK Parti MKYK Üyesi ve Aydın Milletvekili Metin Yavuz, geçen Ağustos’ta İlçe Başkanı Maşallah Subaşı ve Gençlik ve Spor Aydın İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu ile birlikte sentetik futbol sahasında incelemelerde bulunmuştu. Sahada çalışmaların devam ettiğini belirten Yavuz, çim değişimi, soyunma odaları, tartan pist değişimi ve peyzaj çalışmalarının sürdüğünü ifade etti. Yavuz, tesisin kısa sürede faaliyete geçeceğini duyurdu.

İKİ TESİS DAHA KAZANDIRILACAK

Öte yandan ilçede iki tesis için de çalışmaların başladığını müjdeleyen AK Parti’li Yavuz, “Sentetik Futbol Sahası içerisindeki, Çim Değişimi, Soyunma Odaları, Tartan Pist Değişimi ve peyzaj çalışmaları devam ediyor. #Didim ilçemize yakışacak bir spor tesisini inşallah çok yakında hizmete açacağız. Tabi bununla sınırlı değil. Daha işin başındayız. Değişim Devam edecek… Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, Gençlik merkezi Projelerini de hayata geçiriyoruz. Desteklerinden dolayı başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı sunuyor, Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Mehmet Kasapoğlu’na ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2021, 17:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER