Rıdvan Eşin, bu hafta Çarşamba günü BAL Ligi’nde mücadele eden Eşin Group Sökespor’un, Afyon’un İscehisar kulübüyle yaptığı futbol müsabakası için, Eşin Group Sökespor’u desteklemek üzere kulüp yöneticileriyle Afyon’a gitti.

Gözden kaçırmayın

Aydınlı emekli öğretmen koronaya yenildi Aydınlı emekli öğretmen koronaya yenildi

İscehisar ile 1-1 biten karşılaşma sonunda açıklama yapan Eşin; “Amacımız bu sene ikinci lige çıkan Nazillispor’dan sonra, Aydın’dan başka bir takımımızın daha profesyonel lige çıkması için Eşin Group Sökespor’a desteklerimizi sürdüreceğiz.”

Futbolun bir şehrin tanıtımına katkısının büyük olduğunu ifade eden Eşin; “Aydınımızın spor alanında da en iyi şekilde temsil edilebilmesi için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. İscehisar maçından sonra an itibariyle grup lideri olan Eşin Group Sökespor’u tebrik ediyorum. Tüm maçlarda büyük bir özveriyle oynayan ve yüreklerini ortaya koyan futbolcu kardeşlerimin gözlerinden öpüyorum. İnşallah bu sene Aydınımızdan bir takımın daha profesyonel lige çıktığını görmek hepimize nasip olur. Sökespor sadece Söke’nin değil, tüm Aydın’ın takımıdır. Pazar günü oynanacak ve büyük öneme sahip gruptan çıkış maçı olan Bolvadin maçına tüm Aydınlıları davet ediyoruz.”  dedi.