banner47

Savaş: Aydın’ımızı tarım kenti yapmak için çalışmalarımız sürecek

TBMM KİT Komisyonu Başkanı, AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, coğrafi işaretli ürünler arasında yer alan Çam Fıstığı ile ilgili açıklama yaptı. Savaş, “Aydın’ımızı her açıdan tam anlamıyla bir tarım kenti yapmak için çalışmalarımız sürecek” dedi.

Savaş: Aydın’ımızı tarım kenti yapmak için çalışmalarımız sürecek
banner68

Aydın’ın önemli tarım ürünlerinden Çam Fıstığı, coğrafi işaretli ürünler arasında yerini aldı. Konuyla ilgili açıklama yapan TBMM KİT Komisyonu Başkanı, AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, “Üreticilerimiz için önemli bir gelir kaynağı olan, şehrimizin marka değerine katkı sunan bu önemli girişimde emeği geçen herkesi kutluyorum. Topraklarımız bereketli, ürünlerimizin her biri çok kıymetli. Kırsal kalkınma adına girişimlerimizi bu bilinçle şekillendiriyoruz. Aydın’ımızı her açıdan tam anlamıyla bir tarım kenti yapmak için çalışmalarımız sürecek. Aydın'ımıza ve hemşehrilerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Ali Daylan
Mustafa Ali Daylan - 2 ay Önce

SAYIN VEKİLİMİZ GENEL BAŞKANLARININ İZNİYLE TARIM BAKANIMIZIN ONAYIYLA PAMUĞUN MISIRIN DIŞARDAN ALINDIGINI BILMIYOR MU ? PAMUGUN DESTEGI GÜZEL ANCAK FIYATINI NIYE MAKUL HALE GETIRMIYORLAR ?

SIRADAKİ HABER