banner47

Bakan Özer'den yüz yüze eğitim açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, yaptığı açıklamada "850 bin sınıftan sadece 66'sı kapalı, diğer tüm sınıflar yüz yüze eğitime devam edecek." ifadelerini kulandı.

Bakan Özer'den yüz yüze eğitim açıklaması
banner68

Okullar bir haftalık aradan sonra pazartesi günü yüz yüze eğitime devam edecek. Konu ile ilgili açıklama yapan Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, şunları söyledi: 6 Eylül 2021 tarihinde tüm sınıf seviyelerinde, haftada beş gün yüz yüze eğitime başladık ve 2,5 aylık sürecin ardından takvimde öngörülen bir haftalık ara tatile girdik. Öğrenci ve öğretmenlerimiz, ara tatil haftasında dinlenme imkânı buldular. Öğretmenlerimiz bu bir haftalık zaman diliminde mesleki gelişim eğitimlerine uzaktan dijital ortamdan devam edebildiler. Dolayısıyla öğretmenlerimiz de bu bir hafta okullara gitmediler. Şimdi, kaldığımız yerden aynı kararlılıkla ve tüm sağlık önlemlerimize uyarak devam edeceğiz. Bu vesile ile tüm öğrencilerimize sağlıklı ve başarılı bir eğitim dönemi diliyorum.

"SADECE 66 SINIF KAPALI"

Milli Eğitim Bakanı Özer, 850 bin sınıftan sadece 66’sında yüz yüze eğitime ara verildiğini duyururken “Diğer tüm sınıflar yüz yüze eğitime devam edecek.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER