Efeler 09 SFK teknik direktörü Veyis Kanber, Artvin Hopaspor maçını değerlendirdi.

 Hakemin kendilerini engellediğini belirten Kanber "Rakibimiz Karadeniz bölgesinden, maçın hakemleri de karadeniz bölgesinden. Hakem atamasını gerçekten yadırgadık" şeklinde konuştu.

(Haber: Yusuf Yıldız)

Efeler 09 SFK teknik direktörü Veyis Kanber 2-0 kaybettikleri Artvin Hopaspor maçını değerlendirdi. Maça iyi başladıklarını belirten Kanber, "Aytaç Deniz'in sakatlığı maç içindeki planlarımızı değiştirdi. Zeminin bozuk olması ve maçın hakeminin göstermiş olduğu kötü niyetli tavır resmen bizi engelledi" şeklinde konuştu.

MAÇIN HAKEMLERİ KARADENİZ'DEN 

Hakem atamasını yadırgadıklarını söyleyen Kanber, "Rakibimiz Karadeniz bölgesinden, maçın hakemleri de karadeniz bölgesinden. Maçın  45. dakikasında Süleyman 'ın net penaltı pozisyonuna devam kararı vermesi, rakip takımın vakit geçirmesine göz yumması maalesef bizi haklı çıkardı. Penaltı verilse golü bulsak ikinci yarıda her şey çok başka olurdu. Bu pozisyon maçın kırılma anıydı. Evimizde, seyircimizin önünde 3 puan kaybettik. Ligin ikinci yarısı zaten zorlu geçecek. Ancak federasyonun hakem atamalarında daha hassas olması gerektiğini düşünüyorum" dedi.

Efeler CUP heyecanı başladı! Efeler CUP heyecanı başladı!

Artvin Hopa maçını geride bıraktıklarını ve bu maçtan gerekli dersleri çıkarttıklarını ifade eden Kanber, "Daha çok kazanma isteğiyle diğer maçlara hazırlanacağız" diyerek sözlerini sonlandırdı.