Dila Elektrik’in sahibi Okan Dolkuner, Aydın Elektrikçiler Elektronikçiler Fotoğrafçılar Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanlığına talip oldu. Başkan adaylığını açıklayan Dolkuner, “Biz odamızı aktif hale getirmek için çözüm odaklı geliyoruz” dedi.

Aydın Elektrikçiler Elektronikçiler Fotoğrafçılar Esnaf ve Sanatkarları Odası’nda Olağan Genel Kurul hazırlıkları sürüyor. Aydın Şoförler Odası Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek kongre 20 Şubat Pazar günü saat 13.30’da yapılacak. 33 yıldır oda başkanlığı yapan Coşkun Okay’ın yeniden aday olmayacağı belirtmesi üzerine Dila Elektrik’in sahibi Okan Dolkuner, başkan adaylığını açıkladı.

Orman yasaklarını ihlal eden 28 kişiye ceza uygulandı Orman yasaklarını ihlal eden 28 kişiye ceza uygulandı

Üye ziyaretlerine devam eden Başkan Adayı Dolkuner, “Aydın kentimizdeki yenilenebilir enerji yatırımlarına ve valilikte kurulan Enerji yönetim birimi ile koordineli çalışmayı ve destek vermeyi düşünüyoruz. Kentimiz enerji üreten bir kent. Üyelerimizin Aydın'daki tüm iş ve işlemlerde önde olması için gereken çalışmaları yapacağız. Üyelerimizin mesleki eğitimlerinin sürekli güncellenmesi için eğitim çalışmalarına yürüteceğiz. Üyelerimizin gelişimi için gerekli tüm çalışmaları yapacağız. Aydın ilinde elektrik enerjisi başta olmak üzere tüm sektörü ilgilendiren tarım fuarı benzer çalışmaları planlıyoruz. Hedefimiz başta Aydın olmak üzere tüm bölgelerde üyelerimizin hem iş kalitesini artırmak hem de iş gücünü daha doğru kullanmak olduğunu belirtmek isteriz. Para, mevki için değil, yenilikçi olmak, çalışmak, üretmek, sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmek ve odamızı aktif hale getirmek için çözüm odaklı geliyoruz” dedi.