banner47

Türkiye’yi yürüyerek gezen Volkan Tan Danışmaz’dan Atabay’a ziyaret

Türkiye’yi yürüyerek gezen tiyatro ve sinema sanatçısı Volkan Tan Danışmaz Didim’e gelerek Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Didim Belediye Başkan Yardımcısı Zeynel Şener de hazır bulundu.

Türkiye’yi yürüyerek gezen Volkan Tan Danışmaz’dan Atabay’a ziyaret
banner68

Nazik ziyaretlerinden dolayı Volkan Tan Danışmaz’a teşekkür eden Didim Belediye Başkanı A . Deniz Atabay, “Yaşama farklı bir bakış açısı getiren ve bir sonraki durağı Söke olan sanatçımıza başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tamer Pehlivan
Tamer Pehlivan - 2 ay Önce

Haberi okuduk. Gerçekten böyle bir yürüyüş delilik olsa gerek. Volkan Tan Danışmaz şu anda Ayvalık yolu üzerinde, ben kabakum mahallesi muhtarı olarak davet ettik. Şimdi bize misafir oldu. Yürüyüşünde başarılar dileriz. 280 gün hiç çadır kurmadan yürümek büyük bir başarı.

Fatma Demir
Fatma Demir - 2 ay Önce

Volkan Tan Danışmaz'ı tebrik ediyorum. Samsun'dan geçerken tanıştık. Ne büyük bir cesaret. Siz sadece haberi yapıp bırakıyorsunuz. Adam gece bile yürüyor.

melısa vuran
melısa vuran - 2 ay Önce

tebrık ederım harıka bır cesaret ve ınanılmaz delılık

Ahmet Şeren
Ahmet Şeren - 1 ay Önce

Oyunculuğunu her zaman taktir ettim. Umarım daha önemli ve büyük projelerde yer almaya devam edersin.
Ayrıca, ilk günden bu zamana kadar yürüyüşünü takip ediyorum. Bu haberi ilk izlediğimde de seninle onur duydum. Ailece seni takip ediyoruz. Sen hem sanatçı, hem eğitimci, hemde hayvansever bir İnsan olarak bizlere ve gelecek nesile örnek oluyorsun.
Başarılarının devamını diliyorum.
#volkantan #volkantandanışmaz #yaşamkoçu #benheryerdeyim #keşfet #yürüyüş #sinema #sanat #tiyatro #komedi #yeşilçam #hollywood #gezgin

SIRADAKİ HABER

banner140

banner139