banner47

Başkan Atabay Tarımsal Kalkınma Zirvesindeydi

Cumhuriyet Halk Partili belediyelerin tarıma verdiği desteklerin değerlendirilmesi, kamuoyuna tanıtılması ve bundan sonraki yol haritasını belirlenmesi amacıyla İstanbul Avrasya Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirilen CHP’li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesi tüm hızıyla sürüyor.

Başkan Atabay Tarımsal Kalkınma Zirvesindeydi
banner68

Tarımsal Kalkınma Zirvesi’nde, Didim Akköy Tıbbi Aromatik Bitkiler ve Süs Bitkileri Fidanlığında üretilen doğal ve aromatik ürünler ve diğer ürünlerin tanıtımının yapıldığı Didim standı, Belediye Başkanları, Kooperatif temsilciler ve vatandaşlar tarafından ilgi görmeye devam ediyor.

CHP’li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesine katılan ve açılan stantları teker teker ziyaret eden Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, başta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu olmak üzere katılım gösteren tüm Belediye Başkanları ve kooperatif temsilcileri ile bir araya gelerek bilgi alışverişinde bulundu.

Konu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay ““CHP’li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesi“ kapsamında Belediye Başkanlarımız ile beraber İstanbul Avrasya Gösteri Merkezi’nde stantlarımızı gezdik. Tarımsal kalkınmada yeni politikalar ve üretici odaklı çözümler sloganıyla çıktığımız yolda belediyelerimizin tarımsal ürünlerini inceleyip fikir alışverişinde bulunduk. Misafirperverliği için İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İBB çalışanlarına teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner140

banner139