banner47

AK Parti'den CHP'ye 'heykelli' yanıt

Çine’de yapılması planlanan cezaevine tepki göstermek amacıyla CHP İlçe Binası'na asılan pankarta AK Parti’den yanıt geldi.

AK Parti'den CHP'ye 'heykelli' yanıt
banner68

Aydın’ın Çine ilçesinde yapılması planlanan cezaevi, polemiğe neden oldu. 
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çine İlçe Örgütü tarafından, cezaevi konusunda AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’ı eleştiren bir pankart asıldı. Buna karşılık AK Parti İlçe Teşkilatı da asılan yazıya pankart ile yanıt verdi. 
İlçede dün CHP İlçe Binasına asılan ve ‘Çine’nin göbeğinde cezaevi istemiyoruz’ başlıklı pankartta, "AKP Milletvekili Mustafa Savaş, Çine’nin göbeğine çaktığınız cezaevi kazığı ile anılacaksınız. Gelecekte Çine’nin gençleri sizlere teşekkür edecekler. Hiç merak etmeyin!" ifadelerine yer verdi.
Buna karşılık bir gün sonra AK Parti İlçe binasına asılan pankartta ise, "AK Parti Milletvekilimiz Sayın Mustafa Savaş’ın Çine’miz için ürettiği hizmetleri ve ilçemizin, esnafımızın kalkınması için yürüttüğü çalışmaları itiraf eden CHP Çine İlçe Örgütüne teşekkür ederiz. CHP yönetimlerine ‘Heykel’ projelerinde başarılar dileriz" ifadeleriyle yanıt verildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2021, 13:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER