banner47

Başkan Kaplan dere ıslahı sözünü tuttu

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, DSİ 21. Bölge Müdürü Göktuğ İlter ile birlikte ıslah çalışmaları için ilk kazma vurulan Kocababa Deresi proje güzergahında incelemelerde bulundu. 

Başkan Kaplan dere ıslahı sözünü tuttu
banner68

Koçarlı’da zaman zaman taşkınların yanı sıra kirlilik sorununa yol açması nedeniyle de senelerdir çözüm bulunması beklenen Kocababa Deresi Islah Projesi, Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın Ankara’daki yoğun girişimleri sonucunda nihayet başladı. Yaklaşık 1.5 kilometrelik güzergahta beraberindeki DSİ 21. Bölge Müdürü Göktuğ İlter, şube müdürleri ve yüklenici firma temsilcileriyle birlikte incelemelerde bulunan Başkan Kaplan, vatandaşların görüşlerini de alarak uygulama projesinde gerekli düzenlemelerin yapılmasını sağladı. Seçim sürecinde verdikleri bir sözü daha tutuyor olmaktan ötürü çok mutlu olduklarını söyleyen Başkan Kaplan, “Koçarlı’mızın bu güzel insanları için ne yapsak az. Kocababa Deresi Islahı ilçemize hayırlı uğurlu olsun” ifadeleri kullandı. 
“KOÇARLI’MIZA HAYIRLI OLSUN”
Bu yıl içinde büyük mesafe katedilmesi ve 2022 yılı sonuna doğru tamamlanması planlanan ıslah çalışmalarının Koçarlı’ya hayırlı olmasını dileyen Başkan Kaplan, “Her adımımız Koçarlı'mızın makus talihini değiştirmek içindir. Girişimlerimiz sonucunda ıslah çalışmaları için ilk kazma vurulan Kocababa Deresi proje güzergahında, DSİ 21. Bölge Müdürümüz Sn. Göktuğ İlter ile birlikte incelemelerde bulunduk. Vatandaşlarımızın da görüşlerini alarak gerekli düzenlemeleri yaptık. Koçarlı ilçe merkezimizi daha estetik bir görünümüne kavuşturmasıyla birlikte kötü koku ve kirlilik sorununa cevap verecek olan ıslah çalışmaları hayırlı uğurlu olsun. Islah çalışmalarına verdikleri desteklerinden ötürü başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli’ye, Aydın Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’a, AK Parti Aydın Milletvekillerimize, DSİ 21. Bölge Müdürümüz Sayın Göktuğ İlter’e ve AK Parti Aydın İl Başkanımız Sayın Ömer Özmen’e çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2021, 11:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER