Aydın Kuaför, Berber ve Güzellik Salonları Odası Başkanı Serhan Avşar, Berber ve kuaförlere hekim ve iş güvenliği uzmanı hizmetinin başlayacağını açıkladı.

Başkan Kaplan karne hediyesi olarak öğrencileri tiyatro ile buluşturdu Başkan Kaplan karne hediyesi olarak öğrencileri tiyatro ile buluşturdu

Aydın Berber Kuaför ve Güzellik Salonları Odası ve Pamukkale OSGB arasında İş Güvenliği Hizmeti için Protokol imzalandı. Buna göre, her ay, ayda bir defa Berber ve kuaförlere hekim ve iş güvenliği uzmanı hizmetinin başlayacağı öğrenildi.

Aydın Kuaför, Berber ve Güzellik Salonları Odası Başkanı Serhan Avşar yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı,

“6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereğince Tehlikeli ve Çok Tehlikeli Sınıfta yer alan işletmelerin iş güvenliği hizmeti alma zorunluluğu bulunmaktadır. Meslek kodumuz olarak bizler Tehlikeli Sınıfta yer almaktayız. Kanunlara uyum sağlamak amacıyla, Aydın Berber Kuaför ve Güzellik Salonları Odamız ve Pamukkale OSGB arasında İş Güvenliği Hizmeti için Protokol imzalanmıştır. Hizmet  Kapsamında, her ay, ayda bir defa İşyeri Hekimi Hizmeti ve İş Güvenliği Uzman Hizmeti alınacak olup, ücretlerini ilgili şartlara uyulması halinde Devlet teşviki tarafından karşılanmaktadır. Söz verdiğimiz gibi, Odamız Üyeleri için var gücüyle çalışmaya devam edecek, Üyelerimize hizmet üretmek Odamızın tek gayesi olacaktır. Protokolün, Odamız Üyelerine ve Pamukkale OSGB firmasına hayırlı olmasını diliyorum.”